Siyaset

Altınsoy, ‘Davamıza sahip çıkacağız’

‘YÜZ YÜZE 100 GÜN’ PROGRAMI HIZ KAZANDI AK Parti Aksaray İl Başkanı Hüseyin Altınsoy ve beraberindeki AK Parti heyeti ilçe, belde, köy ve mahalle ziyaretlerini sürdürüyor.‘Yüz yüze 100 gün’ programı..

Altınsoy, ‘Davamıza sahip çıkacağız’
banner

‘YÜZ YÜZE 100 GÜN’ PROGRAMI HIZ KAZANDI

AK Parti Aksaray İl Başkanı Hüseyin Altınsoy ve beraberindeki AK Parti heyeti ilçe, belde, köy ve mahalle ziyaretlerini sürdürüyor.‘Yüz yüze 100 gün’ programı kapsamında Eskil, Güzelyurt, İncesu, Armutlu ve Taşpınar’ı gezerek köy muhtarları, köy temsilcileri ve vatandaşlarla bir araya gelen Altınsoy ve beraberindeki heyet, esnafları ziyaret etti.

Teşkilat ve saha çalışmalarını değerlendiren İl Başkanı Altınsoy, “AK Parti teşkilatı olarak, büyük bir ailenin verdiği sorumlulukla birlik ve beraberlik içerisinde şehrimize hizmet etmeye ve ilk günkü aşkla çalışmaya tüm teşkilat mensuplarımızla devam ediyoruz. Sahayı ilmek ilmek dokumak, vatandaşlarımızın her birine dokunmak ve gönüllerindeki yerimizi daha da güçlendirmek arzusundayız. Bu kapsamda geziyoruz. Gittiğimiz her bir noktada hamdolsun ki vatandaşlarımızın bizlere olan ilgisi, sevgisi ve yakınlığı görülmeye değerdi. Yaptığımız yatırım ve hizmetlerin karşılığında vatandaşlarımızın yüzündeki mutluluğu gördükçe çalışma azmimiz, gayretimiz ve motivasyonumuz daha da artıyor. AK Parti kadroları olarak önümüzdeki süreçte de tüm kademelerimizle birlikte sahada, vatandaşlarımızla iç içe, gönül gönüle olmaya devam edeceğiz” dedi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a olan güveni sahada bir kez daha gördüklerini dile getiren Altınsoy, “20 yıllık iktidarımız süresince yaptığımız icraatlar ve muhalefetin yaklaşımı vatandaşların bize olan güvenini gösteriyor. Gittiğimiz her yerde buna yakından şahit olduk. Hep birlikte daha çok çalışacak, davamıza ve kazanımlarımıza sahip çıkacağız. Bundan sonraki süreçte de sahada ki varlığımızı daha da artıracak, çeşitli programlar vesilesiyle vatandaşlarımızla bir araya gelmeye devam edeceğiz” dedi. İl Başkanı Hüseyin Altınsoy’un ilçe ve belde ziyaretlerine Merkez İlçe Başkanı Hamza Aktürk, İl Yönetim Kurulu Üyeleri, İl Genel Meclis Üyeleri eşlik etti. (Haber Bülteni)

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL