Gündem

Altınsoy’dan Semt Pazarı esnaflarına ziyaret

Aksaray İl Başkanı Hüseyin Altınsoy, Semt pazarındaki esnafların talep ve önerilerini dinledi. İl Başkanı Altınsoy beraberinde Merkez İlçe Başkanı Hamza Aktürk, Gençlik Kolları Başkanı Şükrü Öztürk, İl Başkan yardımcıları ve..

Altınsoy’dan Semt Pazarı esnaflarına ziyaret
banner

Aksaray İl Başkanı Hüseyin Altınsoy, Semt pazarındaki esnafların talep ve önerilerini dinledi. İl Başkanı Altınsoy beraberinde Merkez İlçe Başkanı Hamza Aktürk, Gençlik Kolları Başkanı Şükrü Öztürk, İl Başkan yardımcıları ve yönetim kurulu üyeleri ile pazar esnafının ve vatandaşların dile getirdikleri talepleri not aldı.

Sadece seçimden seçime esnaf ve vatandaşlarla bir araya gelmediklerini, her fırsatta halkın içinde olduklarını söyleyen Başkan Altınsoy, “AK Parti’ye sahip çıkan ve her zaman yanımızda olan pazarcı esnafımızı ziyaret ederek hem teşekkür ettik hem de onların sorunlarını dinleyerek not aldık. Gücünü milletten alan bir partinin temsilcileri olarak, milletimizle birlikte toplumumuzun her kesimiyle istişare ediyor, görüş alışverişinde bulunuyoruz. Her zaman halkının yanında olan, öneri ve düşüncelerini merkeze alan ve buna göre çalışmalarını şekillendiren bir siyaset anlayışını yine bundan sonraki yol haritamız da sürdürmeye devam edeceğiz. Aksaray için, milletimizle, hemşerilerimizle omuz omuza, gönül gönüle, üretmeye, hizmete var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz” dedi. (Haber Bülteni)

 

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL