banner
Gündem

‘Amacımız hizmet verimliliğini artırmak’

İl Müftüsü Veysel Işıldar, ilçe müftüleri ile bir araya geldi. Laleli Kuran Kursu’nda gerçekleştirilen toplantıda, il müftülüğü ile ilçeler arasında koordineyi güçlendirmek, yürütülen iş ve işlemlerde birlikteliği sağlamak, hizmette verimliliği..

‘Amacımız hizmet verimliliğini artırmak’
banner

İl Müftüsü Veysel Işıldar, ilçe müftüleri ile bir araya geldi. Laleli Kuran Kursu’nda gerçekleştirilen toplantıda, il müftülüğü ile ilçeler arasında koordineyi güçlendirmek, yürütülen iş ve işlemlerde birlikteliği sağlamak, hizmette verimliliği artırmak ve hizmetleri değerlendirmek gibi konular değerlendirildi.

Toplantı sonrası değerlendirmelerde bulunan Müftü Işıldar, “2024 yılında yapacakları hizmetler ile ilçe müftülerinin talep ve sıkıntılarını dinledi. 12 Ocak Cuma günü başlayacak olan 3 aylarında sevgi ve barış dini İslamiyet’te çok önemli yeri olan Recep, Şaban ve Ramazan ayları, manevi duygularımızın zenginleştiği, ilahi esintilerin kalplerimizi sardığı, gönüllerimizin mutlulukla dolduğu ve maneviyatımızın yükseldiği aylardır. Üç aylarda Allah’a sığınır, ibadetlerimizi yerine getirir, sevgi, kardeşlik ve yardımlaşma duygularını en güzel şekilde yaşarız. Yüksek manevi duygularla girdiğimiz mübarek üç aylar, geçmişte olduğu gibi bu sene de birlik ve beraberlik duygularımızın pekişmesine, toplumsal bağlarımızın güçlenmesine vesile olacaktır. Bu vesileyle üç aylara ulaşmanın mutluluğunu halkımızla paylaşıyor, mübarek Recep, Şaban ve Ramazan aylarının ülkemize, milletimize ve tüm İslam âlemine hayırlar getirmesini diliyorum” dedi. (Haber Bülteni)

 

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL


flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası