Gündem

Araçla gidilemeyen yerlerde devriye görevini onlar alıyor

Aksaray İl Jandarma Komutanlığı sorumluluk bölgesinde emniyet, asayiş ve kamu düzeninin sağlanmasına yönelik çalışmalar hız kesmeden devam ediyor.Özellikle havaların ısınmasıyla birlikte hareketliliğin arttığı turizm bölgelerinde, atlı jandarma timleri ile araçların..

Araçla gidilemeyen yerlerde devriye görevini onlar alıyor
banner

Aksaray İl Jandarma Komutanlığı sorumluluk bölgesinde emniyet, asayiş ve kamu düzeninin sağlanmasına yönelik çalışmalar hız kesmeden devam ediyor.Özellikle havaların ısınmasıyla birlikte hareketliliğin arttığı turizm bölgelerinde, atlı jandarma timleri ile araçların girmesi mümkün olmayan bölgelerde devriye atılıyor. Konuyla ilgili açıklama yapan jandarma ekipleri, “Bölgeyi ziyarete gelen yerli ve yabancı turistlerin huzur ve güven içerisinde faaliyetlerini yürütmelerini sağlamak amacıyla vadi içerisinde devriye faaliyeti icra eden atlı jandarma timlerimiz, yerli ve yabancı turistler tarafından yoğun ilgi görmektedir. Tarihi ve kültürel alanlarımızın korunması, vatandaşlarımızın huzur ve güven içerisinde yaşamaları ve ilimizde asayiş ortamının sağlanması amacıyla çalışmalarımıza gece gündüz demeden aralıksız olarak devam edeceğiz” dedi. (Haber Bülteni)

 

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL


flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası