Gündem

Arıbaş, Bosna’da temaslarda bulundu

Aksaray Üniversitesi (ASÜ) Rektörü Prof. Dr. Alpay Arıbaş, öğrenci-personel değişimi ve ortak program açma gibi konularda yeni iş birlikleri sağlamak amacıyla Bosna Hersek’te bir dizi ziyarette bulundu. Rektör Arıbaş, ziyaretleri..

Arıbaş, Bosna’da temaslarda bulundu
banner

Aksaray Üniversitesi (ASÜ) Rektörü Prof. Dr. Alpay Arıbaş, öğrenci-personel değişimi ve ortak program açma gibi konularda yeni iş birlikleri sağlamak amacıyla Bosna Hersek’te bir dizi ziyarette bulundu.

Rektör Arıbaş, ziyaretleri kapsamında Uluslararası Saraybosna Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ahmet Yıldırım, Saraybosna Yunus Emre Enstitüsü Koordinatörü Mehmet Akif Yaman ve Saraybosna Eğitim Müşaviri Dr. Faruk Berat Akçeşme ile bir araya geldi. Yapılan görüşmelerde ASÜ’de ön lisans, lisans ve lisansüstü düzeyde yürütülen eğitim faaliyetleri ile araştırma ve bilimsel üretim çalışmaları hakkında bilgiler verildi. Görüşmelerin sonunda,  kurumlar arası öğrenci ve personel değişimi, ortak program açma, sosyal ve kültürel iş birlikleri konularında ön mutabakata varıldı. ASÜ Rektörü Alpay Arıbaş, Bosna Hersek’teki temaslarının son bölümünde Saraybosna Kültür Ataşesi Ahmet Atabaş’ı da ziyaret etti.

Rektör Arıbaş’a ziyaretleri esnasında Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Ömer Köse ile ASÜ Dış İlişkiler Koordinatörü Prof. Dr. Melayib Bilgin eşlik etti. (Haber Bülteni)

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner


ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL


flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası