banner
Gündem

Arıbaş, ‘Etkili çalışmalarla gelişim ivmesi daha da artacak’

Aksaray Üniversitesi (ASÜ) Rektörü Prof. Dr. Alpay Arıbaş, Veteriner Fakültesi Dekanlığına atanan Prof. Dr. Tahir Karaşahin ile Yabancı Diller Yüksekokulu Müdürlüğüne atanan Öğretim Görevlisi Dr. Ertan Altınsoy’u ziyaret etti. Göreve..

Arıbaş, ‘Etkili çalışmalarla gelişim ivmesi daha da artacak’
banner

Aksaray Üniversitesi (ASÜ) Rektörü Prof. Dr. Alpay Arıbaş, Veteriner Fakültesi Dekanlığına atanan Prof. Dr. Tahir Karaşahin ile Yabancı Diller Yüksekokulu Müdürlüğüne atanan Öğretim Görevlisi Dr. Ertan Altınsoy’u ziyaret etti.

Göreve başladıkları ilk günden bu yana yoğun bir çalışma temposu içinde olduklarını, kampüsü ve şehri ilgilendiren pek çok konuda farklı ve etkili faaliyetler gerçekleştirdiklerini dile getiren Rektör Arıbaş, her birimin kendi sorumluluk alanında işlere katkı sunduğunu vurguladı. Prof. Karaşahin ve Dr. Altınsoy’un katkılarıyla gelişim ivmesinin daha da artacağına dikkat çeken Arıbaş, “Sayın Hocalarımıza yeni görevlerinde üstün başarılar diliyoruz. Birikimleri ve becerileri ile gerek eğitim-öğretime gerek bilimsel projelere gerekse dış paydaşlarla yürütülen faaliyetlere müspet katkılar sunacaklarına inancımız tam. Biz de ihtiyaç duyulan her konuda kendilerinin yanında olacağız” dedi.

Veteriner Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Tahir Karaşahin ve Yabancı Diller Yüksekokulu Müdürü Öğretim Görevlisi Dr. Ertan Altınsoy ise ziyareti münasebetiyle Rektör Alpay Arıbaş’a teşekkür ederek, süren çalışmalar hakkında bilgiler verdiler. (Haber Bülteni)

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner


ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL


flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası