Gündem

Arıbaş, hastanedeki öğrenme ortamlarını yerinde inceledi

‘Hekimlik bir günde veya kısa bir süreçte öğrenilmiyor’ Aksaray Üniversitesi (ASÜ) Rektörü Prof. Dr. Alpay Arıbaş, Aksaray Eğitim ve Araştırma Hastanesinde ders için kullanılan alanları inceledi, eksikler ve beklentiler hususunda..

Arıbaş, hastanedeki öğrenme ortamlarını yerinde inceledi
banner

‘Hekimlik bir günde veya kısa bir süreçte öğrenilmiyor’

Aksaray Üniversitesi (ASÜ) Rektörü Prof. Dr. Alpay Arıbaş, Aksaray Eğitim ve Araştırma Hastanesinde ders için kullanılan alanları inceledi, eksikler ve beklentiler hususunda bilgiler aldı.

Hastanede eğitimle alakalı ortamların beklentileri karşılayabilecek nitelikte olması için gayret gösterdiklerini, bu noktada öğrenciler ve akademisyenlerle sürekli iletişim halinde olduklarını ileten Rektör Arıbaş, konunun her aşamasını hassasiyetle ele aldıklarını vurguladı. Genel itibari ile büyük bir sorunun göze çarpmadığını, bazı noktalarda iyileştirmelere ihtiyaç olduğunu dile getiren ASÜ Rektörü, “Hem öğrencilerimizden hem de hocalarımızdan sürekli geri dönüşler alıyoruz. Her ne yapılacaksa birlikte karar veriyor, süreci birlikte yönetiyoruz” dedi. Arıbaş, mekân incelemelerinin ardından öğrencilerle bir araya geldi. Hekimliğin sürekli yenilenme ve öğrenme içeren bir sanat olduğuna değinen ASÜ Rektörü, “Hekimlik bir günde veya kısa bir süreçte öğrenilmiyor. Yenilikleri araştırma, tanıma, okuma ve uygulama süreçleri meslek hayatı boyunca devam edecek. Sizler, merkezinde insan hayatı olan bir sanatı icra edeceksiniz. Biz de her daim sizin yanınızda olacağız” diye konuştu.

Prof. Arıbaş, derslikler ve personel odalarında yürütülen tadilat çalışmalarının kısa zamanda tamamlanacağını da belirtti ve sürece katkı sunan herkese teşekkür etti. (Haber Bülteni)

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner


ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL


flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası