Gündem

Arıbaş’tan Solak’a teşekkür ziyareti

Aksaray Üniversitesi (ASÜ) Rektörü Prof. Dr. Alpay Arıbaş, Sultanhanı İlçesi’ndeki eğitim binasının çatı onarımını üstlenme sözü veren Belediye Başkanı Fahri Solak’a teşekkür ziyaretinde bulundu. Okul ve eğitim birimlerinin bulundukları ilçeleri,..

Arıbaş’tan Solak’a teşekkür ziyareti
banner

Aksaray Üniversitesi (ASÜ) Rektörü Prof. Dr. Alpay Arıbaş, Sultanhanı İlçesi’ndeki eğitim binasının çatı onarımını üstlenme sözü veren Belediye Başkanı Fahri Solak’a teşekkür ziyaretinde bulundu.

Okul ve eğitim birimlerinin bulundukları ilçeleri, ilçe yerel yönetimlerinin de okul ve eğitim birimlerini destekleyen ve geliştiren özellikler ihtiva ettiğini söyleyen Rektör Alpay Arıbaş, Sultanhanı İlçesi’nde de kurumlar arası dayanışmanın güzel örneklerinin sergilendiğini belirtti. İlçedeki eğitim binasının çatı kısmı için bir tadilat çalışmasına ihtiyaç olduğunu, yapılan görüşmelerin ardından Belediye Başkanı Fahri Solak’ın bu çalışmayı üstlenme sözü verdiğini dile getiren Prof. Alpay Arıbaş, “Sayın Başkan’a, ilçedeki eğitim birimimize sağladığı katkılar münasebetiyle çok teşekkür ediyoruz” dedi. ASÜ Rektörü, Sultanhanı Belediyesi ziyaretinin hemen ardından akademisyenlerle bir araya geldi. Yeni döneme dair yürütülen çalışmalar hakkında bilgiler alan Arıbaş, proje ve önerileri dinledi.  Sultanhanı İlçesi’nde Teknik Bilimler Meslek Yüksekokuluna (TBMYO) bağlı iki bölüm eğitim-öğretim veriyor.185 öğrencinin bulunduğu okulda sekiz akademik, iki idari personel görev yapıyor. (Haber Bülteni)

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner


ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL


flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası