banner
Özel

Arıtma sistemlerine talep her yıl artıyor

Aksaray’da artan hava sıcaklıkları ve damacana su fiyatlarına gelen zam sonrası su arıtma cihazlarına talep arttırdı. 10 yıldır sektörde hizmet verdiğini belirten Önder Açık, “Damacana fiyatlarının artması ve mevsim itibariyle..

Arıtma sistemlerine  talep her yıl artıyor
banner

Aksaray’da artan hava sıcaklıkları ve damacana su fiyatlarına gelen zam sonrası su arıtma cihazlarına talep arttırdı.

10 yıldır sektörde hizmet verdiğini belirten Önder Açık, “Damacana fiyatlarının artması ve mevsim itibariyle su tüketiminin artması su arıtma cihazlarına talebi artırdı. Taleplere yetişmek için yoğun mesai yapıyoruz. İşletme olarak sürekli kendimizi geliştiriyoruz. Şuanda ömür boyu kullanılabilen cam depo arıtma sistemi revaçta. Ürünlerimiz Ankara’da yerli olarak üretiliyor. Bu büyük bir avantaj sağlıyor. Piyasada Çin mali ürünlerde var ama onlar pek talep görmüyor. Kaliteli bir sistem 6 bin ile 8 bin lira arasında. 2003 yılında bu yana 20 binin üzerinde arıtma sistemi taktık. Köylerde dahi birçok müşterimiz var.Talep ise her geçen yıl artıyor”dedi.

İnsanların neden arıtmayı tercih etmesi gerektiği konusunda da bilgiler veren Açık, “Hem ekonomik hem de daha sağlıklı olduğu için insanlar arıtma su sistemlerini kullanmalıdır. Ekonomi açısından bakarsak damacanaya vereceğimiz su parasını aldığınız arıtma sistemi ile bir yılda amorti ederiz. Uzun ömürlü olduğu için uzun yıllar kullanabilirsiniz.

Evinizde daha sağlıklı su üretiyorsunuz ve anlık olarak üretebiliyorsunuz. Arıtmada ki suyu hem yemekte hem çayda hem de içme de kullanabilirsiniz. Damacana aldığınızda ise sadece içme suyu olarak kullanabilirsiniz. Kullanım alanı açısından da daha aktif olduğu için su arıtmaları tercih edilmeli. Cihazlarımız günlük 100 litreye kadar su veriyor, günlük kullanım için yeterli bir miktar. Birçok işletme de, kafe de, firma da, köyde ve kamu kurumlarında bu cihazlarımız kullanılmaktadır” diye konuştu. Foto-Haber: Erkan ALTUNTAŞ

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner


ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL


flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası