banner
Gündem

ASÜ genel sekreterlik makamına atama yapıldı

Aksaray Üniversitesi (ASÜ) Genel Sekreterliği görevine Tıp Fakültesi Öğretim Üyesi ve Bilimsel Araştırma Projeleri (BAP) Koordinatörü Doç. Dr. Hüseyin Erdal atandı. Yapılan atamanın ardından Rektör Prof. Dr. Alpay Arıbaş, Genel..

ASÜ genel sekreterlik makamına atama yapıldı
banner

Aksaray Üniversitesi (ASÜ) Genel Sekreterliği görevine Tıp Fakültesi Öğretim Üyesi ve Bilimsel Araştırma Projeleri (BAP) Koordinatörü Doç. Dr. Hüseyin Erdal atandı.

Yapılan atamanın ardından Rektör Prof. Dr. Alpay Arıbaş, Genel Sekreter Hüseyin Erdal ile Daire Başkanlarının tanıştığı bir toplantı düzenledi. Göreve geldikten sonra pek çok alanda yoğun bir çalışma temposuna girdiklerini ve eğitim döneminin başlamasıyla bu yoğunluğun daha da artacağını söyleyen Rektör Arıbaş, “Genel Sekreterlik makamı, bir önceki Genel Sekreterin yaz başlangıcında emekliye ayrılması nedeniyle bir süredir boştu. Genel Sekreterlik, kampüste yürütülen çalışmaların şekillenmesi açısından çok önemli. Biz de göreve geldikten sonra ekibimizle birlikte gerekli çalışmaları yaptık ve Tıp Fakültesi Öğretim Üyemiz, aynı zamanda BAP Koordinatörümüz Doç. Dr. Hüseyin Erdal’ın Genel Sekreter olarak atanmasını kararlaştırdık” dedi. Erdal’ın genç, dinamik ve enerjisi yüksek bir isim olduğunu vurgulayan Prof. Arıbaş, “Hocamızın da katkılarıyla ASÜ’yü daha üst noktalara çıkarma çalışmalarımız derinleşecek. Genel Sekreterimize yeni vazifesinde başarılar diliyoruz” dedi. Doç. Dr. Hüseyin Erdal ise Rektör Arıbaş’a teşekkür ederek, aktif biçimde çalışacaklarını ve iş üretme süreçlerini enerjik şekilde sürdüreceklerini belirtti. Kampüste pek çok güzel çalışma yapıldığını, bu çalışmaları daha da verimli bir noktaya çıkarmayı hedeflediklerini ifade eden Doç. Dr. Erdal, “Allah mahcup etmesin ve hepimize daha güzel işler yapmayı nasip etsin. Hep birlikte çalışmaya devam edeceğiz” dedi.  Toplantı, hâlihazırda süren ve yakın vadede başlaması planlanan projelerin geneli hakkındaki bilgilendirmelerin ardından tamamlandı. (Haber Bülteni)

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner


ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL


flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası