Gündem

ASÜ paydaşlığındaki MTCON başarıyla tamamlandı

Alanının en saygın etkinliklerinden birisi olan ve beşincisi düzenlenen Conference on Managing Tourism Across Continents (MTCON), Aksaray Üniversitesinin de (ASÜ) paydaşlığında gerçekleştirildi. İstanbul’daki kongrede ASÜ Turizm Fakültesi öğretim elemanları da..

ASÜ paydaşlığındaki MTCON başarıyla tamamlandı
banner

Alanının en saygın etkinliklerinden birisi olan ve beşincisi düzenlenen Conference on Managing Tourism Across Continents (MTCON), Aksaray Üniversitesinin de (ASÜ) paydaşlığında gerçekleştirildi.

İstanbul’daki kongrede ASÜ Turizm Fakültesi öğretim elemanları da düzenleme kurulunda görev yaptı. Etkinliğin tamamlanmasının ardından, çalışmaların gerçekleşmesine katkı sunan kurumlara plaket takdiminde bulunuldu. ASÜ Turizm Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Aysu Altaş, rutin gündemi görüşmek için bir araya gelen ASÜ Senato Toplantısı’nın sonunda, MTCON yönetimi tarafından ASÜ’ye verilen plaketi Rektör Prof. Dr. Alpay Arıbaş’a teslim etti.

Rektör Arıbaş, böylesi kıymetli bir etkinliğin paydaşı olmaktan mutluluk duyduklarını belirterek, Dekan Aysu Altaş’a ve ekibine yürüttükleri başarılı çalışmalar münasebetiyle teşekkür etti. (Haber Bülteni) 

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner


ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL


flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası