banner
Gündem

‘Aşure günü paylaşmanın sembolüdür’

Aksaray Valisi Hamza Aydoğdu, Muharrem ayı dolayısıyla vatandaşlara aşure ikram etti. Aksaray Valiliği İl Özel İdaresince aşure günü dolayısıyla 15 Temmuz Milli İrade Meydanı’nda etkinlik düzenlendi. Aksaray Valisi Hamza Aydoğdu..

‘Aşure günü paylaşmanın sembolüdür’
banner

Aksaray Valisi Hamza Aydoğdu, Muharrem ayı dolayısıyla vatandaşlara aşure ikram etti.

Aksaray Valiliği İl Özel İdaresince aşure günü dolayısıyla 15 Temmuz Milli İrade Meydanı’nda etkinlik düzenlendi. Aksaray Valisi Hamza Aydoğdu ve beraberindeki heyet, Cuma namazının ardından vatandaşlara aşure ikramında bulundu. Vatandaşların Muharrem ayını tebrik eden Vali Hamza Aydoğdu; “Birlik, beraberlik, kardeşlik ve paylaşmanın sembolü olan aşure günü gibi değerlerimizi unutmamalı, ifade ettikleri misyonu gençlerimize en doğru şekilde anlatmalı ve geleceğe aktarmalıyız. Böylesine güzel bir etkinlik düzenleyen il özel idaremize, personelimize ve genel sekreterimize çok teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı. (Haber Bülteni)

 

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner


ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL


flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası