banner
Gündem

ATSO’da yılın ilk toplantısı Vali’nin katılımıyla yapıldı

Aksaray Ticaret ve Sanayi Odası, ocak ayı ‘Olağan Meclis Toplantısı’ ATSO Konferans Salonu’nda düzenlendi. Aksaray Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Üyeleri, Yüksek İstişare Kurulu Üyeleri, Disiplin Kurulu Üyeleri ve Meslek..

ATSO’da yılın ilk toplantısı Vali’nin katılımıyla yapıldı
banner

Aksaray Ticaret ve Sanayi Odası, ocak ayı ‘Olağan Meclis Toplantısı’ ATSO Konferans Salonu’nda düzenlendi.

Aksaray Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Üyeleri, Yüksek İstişare Kurulu Üyeleri, Disiplin Kurulu Üyeleri ve Meslek Komiteleri temsilcilerinin katılımlarıyla düzenlenen ocak ayı Meclis ve İstişare Toplantısı geniş katılımla gerçekleşti.

ATSO projelerinin ve çalışmalarının şehir adına çok anlamlı olduğunu belirten Aksaray Valisi Hamza Aydoğdu,“Aksaray iş dünyasının öncü kuruluşu olan Ticaret ve Sanayi Odamızın ocak ayı meclis toplantısının hayırlı olmasını diliyorum. Meclis Başkanı Fatih Tekin ve Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Koçaş, odanın projeleri ve çalışmaları hakkında detaylı bilgi vererek bizleri bilgilendirdiler. Bugüne kadar Aksaray adına yapılan her projenin her çalışmanın küçük, büyük demeden arkasında oldum. Aksaray o kadar güzel bir şehir ve o kadar güzel bir konum da ki bu şehir için yapılacak her projenin çalışmanın destekçisi olmalıyız. Biz birlikte olursak sen demeden biz dersek Aksaray o zaman kazanır. Aksaray Valisi olarak buradan Oda Başkanlarımıza teşekkür ediyorum. Şehrimizin geleceğine yönelik çok güzel projeler ve çalışmalar hazırlamışlar kendileri tebrik ediyor ve her zaman yanlarında olduğumu belirtmek istiyorum” şeklinde konuştu.

‘AKSARAY’I DAHA İYİ YERLERE  GETİRMEK İÇİN MÜCADELE EDECEĞİZ’

Odanın faaliyetleri hakkında bilgilendirme yapan ATSO Başkanı Ahmet Koçaş ise yaptığı konuşmasında; “Aksaray Ticaret ve Sanayi Odamızın 2022-2026 döneminde Meclis Başkanımızın da oluruyla artık Meclis toplantılarımızı ilimizin idarecileri, kanaat önderleriyle birlikte yapmaya çalışacağız. 2023 yılının ilk meclis toplantısını Valimiz Hamza Aydoğdu’nun katılımlarıyla gerçekleştiriyoruz. Yönetim Kurulu olarak şehrimizin geleceğine büyük katkılar sunacak olan projelerimizi bugün burada sizlerle paylaşmanın mutluluğunu yaşıyoruz. ATSO Yönetimi olarak sanayide, ticarette, turizm’de, tarım ve hayvancılıkta kısacası her sektörde büyük çalışmalar ve projeler gerçekleştireceğiz. Türkiye’nin merkezi konumunda olan Aksaray’ın coğrafi konumunun, kültürünün, tarihinin kıymetini bilerek çok daha fazla çalışacak Aksaray’ı daha iyi yerlere getirmek için mücadele edeceğiz. Bir şehrin kalbi ilçeleriyle birlikte atar sözümüzden yola çıkarak Ortaköy, Eskil, Güzelyurt, Sarıyahşi, Gülağaç, Sultanhanı, Ağaçören ilçelerimizle hareket edecek şehrimizin adım atmadık bir karış toprağını bırakmayarak ilçelerimize projeler üreteceğiz. Aksaray’da proje üreten, üretilen projeleri de sonuna kadar destekleyen Valimiz Hamza Aydoğdu’ya ATSO yönetimi adına teşekkür ediyorum. Projelerimizi kendileriyle paylaştığımız da sonuna kadar yanınızdayım yeter ki siz üretin diyerek bizlere umut vermiş çalışmalarımıza destek olmuştur. Bilinmesini istiyorum ki ortak aklın gücüyle hareket edildiğinde kazanılmayacak başarılmayacak hiçbir şey yoktur. O yüzden altını çizerek belirtmek istiyorum ki gücümüz birlikteliğimizdir. İyi ki varsınız” ifadelerine yer verdi. (Haber Bülteni)

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL


flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası