Gündem

ATSO’dan yardım kampanyasına katılanlara plaket

Aksaray Ticaret ve Sanayi Odası tarafından Kahramanmaraş merkezli 11 ilimizi kapsayan asrın felaketinin hemen sonrasında başlatılan ‘Haydi Aksaray Kardeşlerimiz Üşümesin’ kampanyasına katılım gösterenlere plaket takdim edilerek teşekkür edildi. ATSO Meclis..

ATSO’dan yardım kampanyasına katılanlara plaket
banner

Aksaray Ticaret ve Sanayi Odası tarafından Kahramanmaraş merkezli 11 ilimizi kapsayan asrın felaketinin hemen sonrasında başlatılan ‘Haydi Aksaray Kardeşlerimiz Üşümesin’ kampanyasına katılım gösterenlere plaket takdim edilerek teşekkür edildi.

ATSO Meclis Salonunda düzenlenen programda açıklamalarda bulunan ATSO Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Koçaş, “Ülkemiz 06 Şubat’ın sabahına o kadar kötü bir haberle uyandı ki bizler haberi almamız ile birlikte hemen ivedi bir şekilde Aksaray iş dünyası olarak deprem koordinasyonu oluşturarak çalışmalara başladık. O kadar büyük bir afetle karşı karşıya kaldık ki bizim daha çok destek olmamız gerektiğini Yönetim Kurulumuzdaki arkadaşlarımızla istişare ettikten hemen sonrasında bir kampanya başlattık. ‘Haydi Aksaray Kardeşlerimiz Üşümesin’ diyerek tüm üyelerimizi ve vatandaşlarımızı kampanyamıza davet ettik. Kampanyamızı başlatmamız ile birlikte üyelerimiz ve tekstil firmalarımızın öncülüğünde toplanan nakdi ve ayni yardımı deprem bölgesindeki kardeşlerimize ulaştırılmak üzere gönderdik. Gelen yardımları hemen hızlı bir şekilde kardeşlerimize ulaştırdık. Ben buradan tüm üyelerimize teşekkür ediyorum. Kampanyamıza yüzlerce üyemiz ve vatandaşımız katılım göstermiş olup, iş dünyamız adına her birine ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Rabbim böyle acılar ile bir daha bizleri karşı karşıya bırakmasın” dedi. (Haber Bülteni)

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL


flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası