banner
Gündem

Aybükeler bu sınıfta yetişecek

ŞEHİT ÖĞRETMEN ŞENAY AYBÜKE YALÇIN’IN ANISINA MÜZİK SINIFI KURULDU Şehit Öğretmen Şenay Aybüke Yalçın’ın adı, Hasandağı Ortaokulu ‘Müzik Sınıfı’na verildi. Batman’ın Kozluk İlçesi’nde 9 Haziran 2017’de, ilçe merkezinde belediye başkanının..

Aybükeler bu sınıfta yetişecek
banner

ŞEHİT ÖĞRETMEN ŞENAY AYBÜKE YALÇIN’IN ANISINA MÜZİK SINIFI KURULDU

Şehit Öğretmen Şenay Aybüke Yalçın’ın adı, Hasandağı Ortaokulu ‘Müzik Sınıfı’na verildi. Batman’ın Kozluk İlçesi’nde 9 Haziran 2017’de, ilçe merkezinde belediye başkanının aracına yönelik düzenlenen saldırıda şehit olan müzik öğretmeni Şenay Aybüke Yalçın’ın, adının verildiği ‘Şehit Öğretmen Şenay Aybüke Yalçın Müzik Sınıfı’nın açılışı İl Milli Eğitim Müdürü Metin Alpaslan’ın katıldığı törenle öğrencilerin hizmetine açıldı.  Etkinlikte konuşan Alpaslan, “Aybüke öğretmenin vatan, millet ve görev aşkını devam ettirecek yeni Aybükeler inşallah bu okulda, bu sınıfta yetişecek. Kendisine Allah’tan rahmet diliyoruz. Bu sınıfımızın da hayırlı uğurlu olmasını diliyoruz” dedi.

Müzik sınıfında öğrenciler tarafından hazırlanan müzik dinletisi ardından Alpaslan, yapılan çalışmalar için okul idaresine ve öğretmenlere teşekkür ederek okuldan ayrıldı.  (Haber Bülteni)

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner


ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL


flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası