banner
Gündem

Aydoğdu; ‘Berat Kandili tefekkür, tezekkür ve yenilenme gecesidir’

Aksaray Milletvekili Cengiz Aydoğdu, tüm İslam aleminin ve Aksaray halkının Berat Kandilini kutladı. Bu müstesna gecenin bir yenilenme gecesi olduğunu söyleyen Aydoğdu; “Berat; bizlere her türlü şer, zulüm, haksızlık ve..

Aydoğdu; ‘Berat Kandili tefekkür, tezekkür ve yenilenme gecesidir’
banner

Aksaray Milletvekili Cengiz Aydoğdu, tüm İslam aleminin ve Aksaray halkının Berat Kandilini kutladı.

Bu müstesna gecenin bir yenilenme gecesi olduğunu söyleyen Aydoğdu; “Berat; bizlere her türlü şer, zulüm, haksızlık ve adaletsizlikten beri olmayı, onlardan teberra etmeyi öğretir. Berat; kırılan kalpleri onarma, dargınlık duvarlarını yıkma, kin, nefret ve intikam duygularını aşma günüdür. Berat gecesi de diğer gecelerimiz gibi her birimiz için birer tefekkür, tezekkür ve yenilenme gecesidir. Ramazan-ı Şerif’in habercisi olan mübarek Berat Kandilinin, aramızdaki gönül bağlarını, birlik ve beraberliğimizi daha da güçlendirmesini, yüklerimizden berat etmiş olarak Ramazan-ı Şerif’e erişmeyi Cenab-ı Allahtan niyaz ederim” dedi. (Haber Bülteni)

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner


ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL


flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası