Gündem

Aydoğdu, ‘Fedakarca hizmet veren jandarmamızı kutluyorum’

Aksaray Milletvekili Cengiz Aydoğdu Jandarma Genel Komutanlığı’nın 184. kuruluş yıl dönümü münasebetiyle açıklama yaptı. Aydoğdu açıklamasına şu ifadelere yer verdi: “Devletimizin en köklü kuruluşları arasında yer alan, şan ve şerefle..

Aydoğdu, ‘Fedakarca hizmet veren jandarmamızı kutluyorum’
banner

Aksaray Milletvekili Cengiz Aydoğdu Jandarma Genel Komutanlığı’nın 184. kuruluş yıl dönümü münasebetiyle açıklama yaptı. Aydoğdu açıklamasına şu ifadelere yer verdi: “Devletimizin en köklü kuruluşları arasında yer alan, şan ve şerefle dolu bir mazi ile ülkemizin birliği, bütünlüğü, huzuru ve güvenliği için ülkemizin her bir tarafında fedakârca Milletimizin hizmetinde olan kahraman Jandarma Genel Komutanlığı teşkilatımızın 184. kuruluş yıl dönümünü tebrik ediyorum. Milletimizin birliğini korumak ve devletimizin bekası için yüksek bir vazife şuuruyla, kahramanca görev yapan Jandarma teşkilatımız, vatandaşlarımızın huzur ve refahının sağlanmasında önemli rol oynamakta ve üstlendiği tüm görevlerde milletimizi gururlandırmaktadır. Terörle mücadeleden asayişe, trafik güvenliğinden vatandaşımızın nerede neye ihtiyacı varsa gece gündüz fedakârca hizmet veren Jandarma Genel Komutanlığımız, iyi eğitimli, disiplinli, donanımlı personeliyle vatandaşlarımızla iç içe başarılı çalışmalara imza atmakta, suç ve suçluya göz açtırmamaktadır. Bu düşüncelerle Jandarma Genel Komutanlığı’nın kuruluş yıldönümünde, aziz şehitlerimizi rahmet ve minnetle yâd ediyor, görevlerini başarıyla sürdüren Jandarma Genel Komutanlığı mensuplarına kolaylıklar diliyorum.” (Haber Bülteni)

 

 

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL


flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası