Gündem

Aydoğdu, ‘Hizmet siyasetini taçlandırmak için sahadayız’

AK Parti Genel Merkezi’nin 81 ilde “Yüz Yüze 100 Gün” sloganıyla Aksaray’da başlattığı çalışma kapsamında Milletvekili Cengiz Aydoğdu, İl Başkanı Hüseyin Altınsoy ve beraberindekiler kentin farklı bölgelerinde köy, mahalle, sokak..

Aydoğdu, ‘Hizmet siyasetini taçlandırmak için sahadayız’
banner

AK Parti Genel Merkezi’nin 81 ilde “Yüz Yüze 100 Gün” sloganıyla Aksaray’da başlattığı çalışma kapsamında Milletvekili Cengiz Aydoğdu, İl Başkanı Hüseyin Altınsoy ve beraberindekiler kentin farklı bölgelerinde köy, mahalle, sokak ve caddelerinde esnaf ve vatandaş ziyaretleri gerçekleştirdi.

Teşkilat mensuplarıyla sürekli bir araya geldiklerini ifade eden Milletvekili Aydoğdu, saha çalışmalarına hiç ara vermediklerini kaydetti. Ziyaretlerinde, 2023 seçimlerinin önemine de vurgu yapan Aydoğdu, hükümetin enflasyonla mücadelede attığı adımı, ülke geleceği için yapılan yatırımları, mevcut yatırımların ekonomi ve hayata katkılarını değindi.  Milletvekili Aydoğdu, “AK Parti sevdası bir gönül işidir. Bizler hizmet için buradayız. Sahada olmaya, hemşerilerimizin derdini dinlemeye ve onlara hizmetkâr olmak için var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz. Cumhurbaşkanımızın liderliğinde ilimizde çok büyük bir değişim ve dönüşüm gerçekleşiyor. Bizler de hükümetimizin yaptığı hizmet siyasetini gönül siyaseti ile taçlandırmak için buradayız.”

‘HER GÜN, DÜNDEN DAHA ÇOK ÇALIŞMAMIZ GEREKİYOR’

Altınsoy ise, “AK Parti teşkilatı olarak büyük bir ailenin verdiği sorumlulukla birlik ve beraberlik içerisinde şehrimize hizmet etmeye devam ediyoruz. Yaz dönemi boyunca adeta bir seferberlik ruhuyla şehrimizin dört bir yanını karış karış gezdik. Hazırladığımız programlar çerçevesinde tüm teşkilatımızla farklı bölgelerde vatandaşlarımızla buluştuk. AK Partimiz her zaman milletiyle beraber olmuştur. Bizler şunun farkındayız, her gün, dünden daha çok çalışmamız gerekiyor. Genel Başkanımız, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın bugüne kadar ülkemize, Aksaray’ımıza kazandırdığı eserleri, ‘Büyük ve güçlü Türkiye’ vizyonunu vatandaşlarımıza anlatmak için yollardayız” dedi. (Haber Bülteni)

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL