Gündem

Dinçer, İstiklal Mahallesi’nde vatandaşlarla bir arada

Aksaray Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer, İstiklal Mahallesi’nde vatandaşlarla bir araya geldi. Düzenlenen mahalle meclislerinde ihtiyaç sahiplerinin evlerine bizzat konuk olduklarını söyleyen Dinçer,  vatandaşları dinlediklerini ve onların sorunlarına çözüm ürettiklerini..

Dinçer, İstiklal Mahallesi’nde vatandaşlarla bir arada
banner

Aksaray Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer, İstiklal Mahallesi’nde vatandaşlarla bir araya geldi. Düzenlenen mahalle meclislerinde ihtiyaç sahiplerinin evlerine bizzat konuk olduklarını söyleyen Dinçer,  vatandaşları dinlediklerini ve onların sorunlarına çözüm ürettiklerini ifade etti. Dinçer, mahallenin ihtiyaçları hakkında da mahalle muhtarından bilgiler aldı.

‘ENGELLERİ BİRLİKTE AŞACAĞIZ’

Dinçer, İstiklal Mahallesi’nde ikamet eden, tekerlekli sandalye ve tablet talebinde bulunan Zerzevatçı ailesinin misafiri oldu. Başkan Dinçer evinde ziyaret ettiği İrem’e yeni aracını hediye ederek mutluluğuna ortak oldu.

Yeni tekerlekli sandalyesine kavuşan İrem, mutluluğunu Başkan Dinçer ve aile bireyleri ile paylaştı. Ziyarette konuşan Dinçer şöyle konuştu:“Bize gelen bu tür talepleri, tüm ekip arkadaşlarımızla birlikte en seri şekilde değerlendiriyoruz. İrem kardeşimize Rabbim, şifasını versin. Sağlıklı, huzurlu ömür diliyorum. Ailemize de misafirperverliklerinden dolayı yürekten teşekkür ediyorum. Onun mutluluğunu paylaşmak duasını almak bizim için en büyük mükafattır. Özel vatandaşlarımıza olan hassasiyetlerimiz bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da devam edecek. Onlarla birlikte engelleri aşacağız” dedi.

Ziyaretleri kapsamında İstiklal Mahallesi’ndeki vatandaşlarla bir araya gelen Dinçer, mahalle sakinleriyle görüşüp sorunlarını dinlerken çocuklara da çeşitli hediyeler verdi.

‘VATANDAŞIMIZIN İYİ VE KÖTÜ GÜNÜNDE YANLARINDA OLMAYA ÇALIŞIYORUZ’

Belediye olarak klasik belediyecilik hizmetlerinin dışında sosyal faaliyetlere de büyük önem verdiklerini ifade eden Başkan Dinçer, bu tür ziyaretler ile ihtiyaç sahibi ailelere ulaşma imkânı bulduklarını aktardı. Dinçer, “Siyaseti de belediyeciliği de milletimiz için yapıyoruz. Gerçekleştirdiğimiz ziyaretlerde insanlarımızın gönül dünyasındaki güzelliklerle, samimiyetle güzel anlar geçiriyoruz. Bizler her zaman vatandaşlarımızın yanında olmaya özen gösteriyoruz. Vatandaşımızın iyi ve kötü gününde yanlarında olmaya çalışıyoruz” dedi. (Haber Bülteni)

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL


flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası