banner
Gündem

Başkan Dinçer, ‘Mukaddes değerlerimize sahip çıkacağız’

ŞEHİTLERİMİZ İÇİN KUR’ANI KERİM VE DUA PROGRAMI DÜZENLENDİ Aksaray’da Irak’ın kuzeyindeki Pençe Kilit Harekâtı bölgesinde şehit olan 12 askerimiz için Ulu Cami’de ‘Şehitlerimize Dua’ programı düzenlendi. Programa Aksaray Valisi Mehmet..

Başkan Dinçer, ‘Mukaddes değerlerimize sahip çıkacağız’
banner

ŞEHİTLERİMİZ İÇİN KUR’ANI KERİM VE DUA PROGRAMI DÜZENLENDİ

Aksaray’da Irak’ın kuzeyindeki Pençe Kilit Harekâtı bölgesinde şehit olan 12 askerimiz için Ulu Cami’de ‘Şehitlerimize Dua’ programı düzenlendi.

Programa Aksaray Valisi Mehmet Ali Kumbuzoğlu, Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer, STK temsilcileri ve çok sayıda vatandaş katılım sağladı.Programda, bölücü terör örgütünün alçak saldırılarında vatan toprağına düşen 12 şehidimiz için Kur’an-ı Kerim tilaveti okundu ve dualarla yad edildi.

Beştepe Millet Cami Baş İmam Hatibi Kurra Hafız Fatih Kaya ve Ahmet Hamdi Akseki Cami İmam Hatibi Mansur Sağır’ın iştirak ettiği Kur’an-ı Kerim ve dua programına yüzlerce Aksaraylı katılım sağladı. Programda şehitler için dua edilerek Kur’an-ı Kerim okundu, ardından teröre lanet edildi.

Dua sonrasında konuşan Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer, “Hain saldırı sonucu kaybettiğimiz 12 vatan evladımız bizleri derinden üzdü. Hepimizin başı sağ olsun. Hain terör örgütlerini lanetliyoruz. Bu toprakları kanları ve canları ile bizlere vatan yapan, istiklal ve İstikbalimiz için canlarını feda eden aziz şehitlerimizi saygıyla rahmetle ve minnetle yad ediyoruz. Bize bu vatanı emanet eden şehitlerimize, gazilerimize şükran borcumuzu ne yapsak ödeyemeyiz. Devletimiz şehitlerimizin kanını yerde bırakmadı, bırakmayacak. Bizler de bu vatan uğruna canlarını feda eden şehitlerimizin için mukaddes değerlerimize sahip çıkacağız” dedi. (Haber Bülteni)   

 

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL


flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası