Gündem

Başkan Dinçer’den öğrencilere vize jesti

Aksaray Belediyesi, üniversitede eğitim gören öğrencilere vize haftası dolayısıyla çorba ve tatlı ikramında bulunuyor. Aksaray Belediyesi ekiplerince sabahın erken saatlerinde Mobil çorba aracından vatandaşlara sıcak çorba ikramı yapılıyor. Ayrıca kütüphanelerde..

Başkan Dinçer’den öğrencilere vize jesti
banner

Aksaray Belediyesi, üniversitede eğitim gören öğrencilere vize haftası dolayısıyla çorba ve tatlı ikramında bulunuyor.

Aksaray Belediyesi ekiplerince sabahın erken saatlerinde Mobil çorba aracından vatandaşlara sıcak çorba ikramı yapılıyor. Ayrıca kütüphanelerde ve kitap konaklarında ders çalışan öğrencilere de Aksaray Belediyesi atölyelerinde üretilen lokma tatlıları ikram ediliyor.

Hijyen koşullarının ön planda tutularak yapılan çorba ikramı Cumartesi ve Pazar günleri hariç haftanın 5 iş gününde sabah 07.30 – 10.00 saatleri arasında verilmeye başlanıyor. Özellikle üniversite öğrencileri tarafından yoğun ilgi ile karşılanan mobil çorba aracı sınav haftasında öğrencilerin rahat ulaşabileceği otobüs duraklarının bulunduğu noktalarda hizmet veriyor. Bu anlamlı hizmetten faydalanan üniversite öğrencileri mobil çorba aracından ikram edilen çorba ve tatlı ile vize haftasında Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer’i yanlarında hissettiklerini ifade ederek teşekkür ettiler.

Mobil çorba aracı ile ilgili açıklamalarda bulunan Dinçer; “Ekiplerimiz sabahın erken saatlerinde öğrencilerimizin ve vatandaşlarımızın içini ısıtmak için çorba ikramına başlıyor. Biz, sosyal belediyecilik anlamında vatandaşlarımızın her anında yanında olmanın gayretini veriyoruz. Bu haftalar öğrencilerimizin sınav haftası olduğu için özellikle öğrencilerimizin kolay ulaşabileceği noktalarda çorba ikramında bulunuyoruz. Yoğun geçen sınav haftasında öğrencilerimizin içini ısıtmak bizim için büyük bir mutluluktur” dedi. (Haber Bülteni)

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL