Gündem

Bayrak töreninde Filistin duyarlılığı

Milli Eğitim Bakanlığı Temel Eğitim Genel Müdürlüğü Daire Başkanları Yunus Dernekaya ve Bayram Gündoğar, İl Milli Eğitim Müdürü Metin Alpaslan ile birlikte Yavuz Sultan Selim Yatılı Bölge Ortaokulunu ziyaret etti…

Bayrak töreninde Filistin duyarlılığı
banner

Milli Eğitim Bakanlığı Temel Eğitim Genel Müdürlüğü Daire Başkanları Yunus Dernekaya ve Bayram Gündoğar, İl Milli Eğitim Müdürü Metin Alpaslan ile birlikte Yavuz Sultan Selim Yatılı Bölge Ortaokulunu ziyaret etti.

Okul ziyaretinde ilk olarak okul pansiyon binasında incelemede bulunan heyet, pansiyon odalarını, yemekhaneyi ve diğer hizmet odalarını gezerek, pansiyon hakkında bilgi aldı.

Öğretmenler odasında okulda görev yapan öğretmenleri dinleyen daire başkanları, öğretmenlerin istek ve taleplerini dinledi ve daha sonra okul bahçesinde öğrencilerle bir araya geldi.

Okulun bayrak törenine de katılan daire başkanları ve il milli eğitim müdürü, öğretmen ve öğrencilerle birlikte Filistin halkına yönelik gerçekleştirilen işgal girişimi sonucunda hayatını kaybedenler ve özellikle çocuklar için, bir dakikalık saygı duruşu ve akabinde İstiklal Marşı okudu. (Haber Bülteni)

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL


flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası