banner
Gündem

‘Bayram sevinçlerimiz acıya dönüşmesin’

VALİ AYDOĞDU, KURBAN BAYRAMI’NDA YOLA ÇIKACAK ARAÇ SÜRÜCÜLERİNİ DAHA DİKKATLİ OLMAYA DAVET ETTİ Aksaray Valisi Hamza Aydoğdu, Emniyet ve Jandarma ekiplerinin Kurban Bayramı için şehirlerarası yollarda aldığı tedbirleri denetledi. Kurban..

‘Bayram sevinçlerimiz acıya dönüşmesin’
banner

VALİ AYDOĞDU, KURBAN BAYRAMI’NDA YOLA ÇIKACAK ARAÇ SÜRÜCÜLERİNİ DAHA DİKKATLİ OLMAYA DAVET ETTİ

Aksaray Valisi Hamza Aydoğdu, Emniyet ve Jandarma ekiplerinin Kurban Bayramı için şehirlerarası yollarda aldığı tedbirleri denetledi.

Kurban Bayramı dolayısıyla yoğunluk yaşanan Aksaray-Ankara karayolu Bölge Trafik Denetleme Şube müdürlüğü önünde uygulama yapan Jandarma ve polis trafik ekiplerinin aldığı tedbirleri yerinde inceleyen Vali Aydoğdu, ekiplerin durdurduğu araçlarda bulunan vatandaşlara hayırlı yolculuklar dileyerek, şeker ikram edip bayramlarını tebrik etti.

‘TRAFEİK GÜVENLİĞİ SÜRÜCÜLERİN DİKKATİNE BAĞLI’

Trafik güvenliğinin sürücülerin dikkatine bağlı olduğunu ifade eden Vali Aydoğdu; araç sürücülerini özellikle hız ve emniyet kemeri konusunda uyarıp bayram sevinçlerinin acıya dönüşmemesi için karayollarında daha dikkatli olmalarını istedi.

TÜM YOLLARDA GEREKLİ TEDBİRLER ALINDI

Kurban Bayramı dolayısıyla yine tatil bölgelerine giden yollarda trafik yoğunluğunun yaşandığını belirten Vali Aydoğdu; Jandarma ve Emniyet Müdürlüğü ekiplerinin kendi sorumluluk alanlarındaki tüm yollarda gerekli tedbirleri aldığını vurguladı.

Sürücülerin yol ve trafik güvenliğinin sağlanmasında dikkatli olmalarının büyük önem taşıdığını ifade eden Vali Aydoğdu, “Jandarma ve emniyet görevlilerimiz zaman zaman yaptıkları uygulamalarda sürücüleri uyarıyorlar. Bizde alınan tedbirleri yerinde gördük. Vatandaşlarımız hem tatil için hem Kurban Bayramı için memleketlerine seyahat ediyorlar. Onların can güvenliği her şeyden önemlidir. Bunun için hepimiz üzerimize düşen görevi en iyi şekilde yapmalıyız. Trafikte de sürücülerimiz alınan tedbirlere ve trafik kurallarına uyarsa bayram sevinçlerimiz acıya dönüşmez. Bu nedenle tüm sürücülerimizi daha dikkatli olmaya davet ediyoruz” dedi.

İl Jandarma Komutanı Albay Hacı Ali Büber, Emniyet Müdürü Murat Kolcu, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Yüksel Çelik, Milli Eğitim Müdürü Hacı Ömer Kartal’ın da hazır bulunduğu denetim uygulamasında durdurulan araçta yolculuk yapan vatandaşların bayramını tebrik eden Vali Aydoğdu, sürücüleri de daha dikkatli olmaları konusunda uyardı. (Haber Bülteni)

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner


ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL


flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası