Gündem

Bayramda tatiline gelenleri atlı jandarma karşılayacak

Aksaray İl Jandarma Komutanlığı, 9 günlük Kurban Bayramı tatili süresince, Belisırma ve Ihlara Vadisi’ni kapsayan turizm bölgelerinde devriye faaliyetlerini sürdürüyor.Turizm bölgelerinde insan hareketliliğinin artması nedeniyle, Nevşehir Jandarma At ve Köpek..

Bayramda tatiline gelenleri atlı jandarma karşılayacak
banner

Aksaray İl Jandarma Komutanlığı, 9 günlük Kurban Bayramı tatili süresince, Belisırma ve Ihlara Vadisi’ni kapsayan turizm bölgelerinde devriye faaliyetlerini sürdürüyor.Turizm bölgelerinde insan hareketliliğinin artması nedeniyle, Nevşehir Jandarma At ve Köpek Eğitim Merkezi Komutanlığı (JAKEM) emrinden, Aksaray İl Jandarma Komutanlığı emrine görevlendirilen Atlı Jandarma Timleri, araçların girmesi mümkün olmayan Kapadokya sınırları içerisinde yer alan Belisırma ve Ihlara Vadisi’ni kapsayan turizm bölgelerinde devriye atıyor.

Aksaray İl Jandarma Komutanlığı tarafından yapılan yazılı açıklamada şu sözlere yer verildi: “Bölgeyi ziyarete gelen yerli ve yabancı turistlerin huzur ve güven içerisinde tatillerini geçirmelerini sağlamak amacıyla vadi içerisinde, meydana gelebilecek olası olaylara karşı devriye faaliyeti icra eden Atlı Jandarma Timlerimiz tarafından gerekli emniyet tedbirleri alınmıştır. Atlı Jandarma Timlerimiz yerli ve yabancı turistler tarafından yoğun ilgi görmüştür. Vatandaşlarımızın huzur ve güven içerisinde bir bayram geçirmelerini sağlamak amacıyla, bayram süresince sorumluluk alanlarımızda kontrol ve denetim faaliyetlerimize aralıksız olarak devam edilecektir.” (Haber Bülteni)

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL


flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası