Gündem

‘Bayramlar, ulvi ve müstesna günlerdir’

aksaray milletvekili ramazan kaşlı; ramazan bayramı dolayısıyla bir kutlama mesaj yayımladı. kaşlı, yayınladığı mesajında söyle konuştu: “birlik ve beraberliğimizin pekişmesine, toplumsal barışın daha da güçlenmesine, küskünlerin barışmasına, sosyal dayanışmanın, sevgi,..

‘Bayramlar, ulvi ve müstesna günlerdir’
banner

aksaray milletvekili ramazan kaşlı; ramazan bayramı dolayısıyla bir kutlama mesaj yayımladı.

kaşlı, yayınladığı mesajında söyle konuştu: “birlik ve beraberliğimizin pekişmesine, toplumsal barışın daha da güçlenmesine, küskünlerin barışmasına, sosyal dayanışmanın, sevgi, saygı ve hoşgörü anlayışının zirveye ulaşmasına yaptığı katkıları dolayısıyla, fert ve toplum hayatımızda özel bir yere sahip, müstesna günlerimizden birisi olan ramazan bayramı”na, milletçe, huzur ve güven ortamı içinde ulaşmanın mutluluğunu hep birlikte yaşıyoruz. bayramlar, mutlulukların paylaşıldığı; birlik, beraberlik, kardeşlik, dostluk duygularının güçlendirildiği; dargınlık ve kırgınlıkların unutulduğu, insanların kaynaşmasına ve barışın tesisine aracılık eden ulvi ve müstesna günlerdir.
bayramda, başta anne ve babalarımız, eşimiz, akrabalarımız olmak üzere tüm dostlarımızı ve komşularımızı unutmayalım. onların yanında olduğumuzu, sevinç ve kederlerimizi, sıkıntılarımızı paylaşmaya hazır olduğumuzu gösterelim. çevremizde bulunan yoksul, kimsesiz ve yetimlere, kahraman gazilerimize ve aziz şehitlerimizin ailelerine de daha özenle kucak açalım. bu duygu ve düşüncelerle; aziz şehitlerimizi rahmetle, gazilerimizi minnetle anıyor, onların kıymetli aileleri ve evlatları başta olmak üzere tüm aksaraylı vatandaşlarımızın, aziz milletimizin ve türk-İslam alemi”nin ramazan bayramı”nı kutluyor, sevgi ve kardeşlik duygularının coşkuya dönüştüğü bu mübarek günlerin ülkemize, türk-İslam alemine ve tüm insanlığa barış, huzur, sağlık ve esenlik getirmesini yüce allah”tan niyaz ediyorum." (haber bülteni)

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL