Gündem

Belediye Başkanı Dinçer personel ile bayramlaştı

Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer, Kurban Bayramı sonrası ilk mesai gününde belediye hizmet binasında ve hizmet birimlerindeki personellerle bayramlaştı. Tüm personellerin bayramını kutlayan Başkan Dinçer’e belediye başkan yardımcıları da eşlik..

Belediye Başkanı Dinçer personel ile bayramlaştı
banner

Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer, Kurban Bayramı sonrası ilk mesai gününde belediye hizmet binasında ve hizmet birimlerindeki personellerle bayramlaştı. Tüm personellerin bayramını kutlayan Başkan Dinçer’e belediye başkan yardımcıları da eşlik etti.

Dinçer, Destek Hizmetleri Hizmet Binasında göreve çıkmaya hazırlanan belediye personelini sabah mesaisinde ziyaret ederek personellerin bayramını tebrik etti. Başkan Dinçer’e yardımcıları ve birim müdürleri de eşlik etti.

Destek Hizmetleri Hizmet biriminde gerçekleşen bayramlaşma töreninde konuşan Başkan Dinçer, belediyeciliğin ekip işi olduğu vurguladı. Başkan Dinçer konuşmasında “Belediye olarak bayramda çalışarak mesai yaptık. Özveri ile çalışan personellerimize teşekkür ediyorum. Bundan sonrada el birliğiyle Aksaray’ımıza hizmet sunacağız. Daha güzel çalışmalar için elimizden gelen bütün çabayı göstereceğinizden hiç şüphem yok” dedi.

Bayramların fırsat olduğunu ifade eden Belediye Başkanı Dinçer, büyüklerin ziyaret edilip hasret giderilerek moral kaynağı olduğunu dile getirdi. Bütün personelin işbirliği içinde çalışarak başarıya ulaştıklarını belirten Başkan Dinçer, personellerin bayramını tek tek tebrik etti.

Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer, Kurban Bayramı’nda çalışan İtfaiye Müdürlüğünü ziyaret ederek çalışmalarından ötürü itfaiye erlerinin bayramını kutladı. Başkan Dinçer, Belediye hizmet binasındaki bayramlaşma törenine katıldı. Aksaray’da hizmet kalitesinin artırmaya yönelik çalışmalar yürüttüklerini söyleyen Başkan Dinçer, “Şehrimiz sürekli büyüyor ve gelişiyor. Yeni ihtiyaçlar ortaya çıkıyor.  Bizlerde bu gelişmelere bağlı olarak halkımıza hizmetler sunuyoruz. Bu bağlamda da belediyecilik hizmetleri oldukça önem arz etmektedir. Yapmış olduğunuz çalışmalarınızdan dolayı tebrik ediyor, Kurban Bayramınızı kutluyorum.” ifadelerini kullandı. (Haber Bülteni)

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL