banner
Gündem

‘Belediye olarak her zaman yanlarındayız’

DİNÇER; “MEVSİMLİK İŞÇİLERİMİZ ŞEHRİMİZDEKİ TARIMSAL ÜRETİME BÜYÜK KATKI SAĞLIYOR” Aksaray Valisi Mehmet Ali Kumbuzoğlu beraberinde Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer, Ziraat Odası Başkanı Emin Koçak ve beraberindeki daire müdürleri ile..

‘Belediye olarak her zaman yanlarındayız’
banner

DİNÇER; “MEVSİMLİK İŞÇİLERİMİZ ŞEHRİMİZDEKİ TARIMSAL ÜRETİME BÜYÜK KATKI SAĞLIYOR”

Aksaray Valisi Mehmet Ali Kumbuzoğlu beraberinde Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer, Ziraat Odası Başkanı Emin Koçak ve beraberindeki daire müdürleri ile birlikte tarım alanında çalışmak üzere Aksaray’a gelen mevsimlik işçilerle bir araya geldi. Mevsimlik işçiler sağlık kontrolünden geçirilirken çadırlarda kalan çocuklara çeşitli hediyeler verilip, palyaço eşliğinde çeşitli oyunlar oynayarak gönüllerince eğlenmeleri sağlandı.

Mevsimlik tarım işçilerinin konaklamadan altyapı hizmetlerine kadar birçok konuda tedbirlerin alındığına işaret eden Dinçer; “Her yıl ülkemizin farklı bölgelerinden, özellikle Doğu ve Güneydoğu illerinden mevsimlik tarım işçisi olarak ilimize gelen kardeşlerimiz şehrimizdeki tarımsal üretime büyük katkı sağlıyor. Mevsimlik tarım işçilerimize ihtiyaçları noktasında yardımcı olmak sosyal belediyecilik anlayışımızın en temel görevlerimiz arasında yer alıyor. Alın teri ile ekmeklerini kazanan misafirlerimizin Aksaray tarımına büyük katkıları oluyor. Bir ihtiyaçları olduğunda belediye olarak her zaman yanlarındayız. Allah herkese hayırlı işler, hayırlı hasatlar nasip etsin. Bereketli, kazançlı bir sezon diliyorum” dedi.

Aksaray’da çalışmaktan mutlu olduklarını dile getiren işçiler, ilgilerinden dolayı Aksaray Valisi Mehmet Ali Kumbuzoğlu, Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer ve diğer yetkililere teşekkür etti. (Haber Bülteni)

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner


ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL


flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası