Spor

Bir sahaya da gece aydınlatması yapıldı

Aksaray Gençlik Spor İl Müdürlüğüne ait Dağılgan Spor Tesisleri içerisinde bulunan 1’nolu sahanın ışıklandırılması yapıldı. Sahanın gece kullanımlarına da açılması kulüpleri sevindirdi. Aksaray Dağılgan tesislerinde artık sahaların ışıklandırması modern bir..

Bir sahaya da gece aydınlatması yapıldı
banner

Aksaray Gençlik Spor İl Müdürlüğüne ait Dağılgan Spor Tesisleri içerisinde bulunan 1’nolu sahanın ışıklandırılması yapıldı. Sahanın gece kullanımlarına da açılması kulüpleri sevindirdi. Aksaray Dağılgan tesislerinde artık sahaların ışıklandırması modern bir görüntüye sahip olurken tesisler içinde gece maçları içinde ikinci bir saha oldu. Aksaray ASKF Başkanı Cavit Kılıç, “2023 yılın bakım ve onarım programına alınan çalışmalar Dağılgan tesislerinde 1’nolu sentetik sahanın ışıklandırılmasının güçlendirilmesi yapıldı. Soyunma odaları bakımdan geçti, yedek kulübeleri yenilendi ve 2023-2024 sezonunda amatör kulüplerin hizmetine hazır hale geldi. Dağılgan tesislerindeki 1’nolu sentetik sahanın ışıklandırılmasının konusunda kendileri ile yoğun mesai harcayan ve her konuda amatör futbolun daha modern sahalarda oynayabilmesi için emeğini hiçbir zaman esirgemeyen başta Gençlik Spor İl  Müdürü Aslan Yıldız ve tesislerde emeğini esirgemen tesis sorumlusu Halim İnceöz ve gece gündüz amatör futbolun kahrını çeken fedakâr personel arkadaşlarımıza yürekten teşekkür ediyorum” diye konuştu. (Haber Bülteni)

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL


flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası