banner
Gündem

Birbirimize candan bağlıyız

Kızılay Kayseri Bölge Kan Merkezi ekipleri, ‘Birbirimize Candan Bağlıyız’ sloganı çerçevesinde ilçe ilçe gezerek kan bağışı kampanyası düzenliyor. Yaz şartlarının hayatı iyice zorlaştırmasından önce kan stoklarını belirli bir seviyenin üzerine..

Birbirimize candan bağlıyız
banner

Kızılay Kayseri Bölge Kan Merkezi ekipleri, ‘Birbirimize Candan Bağlıyız’ sloganı çerçevesinde ilçe ilçe gezerek kan bağışı kampanyası düzenliyor.

Yaz şartlarının hayatı iyice zorlaştırmasından önce kan stoklarını belirli bir seviyenin üzerine çıkarmayı ve düzenli bağışı özendirmeyi hedefleyen Kızılay, ülke çapında “Birbirimize Candan Bağlıyız” sloganı ile büyük bir kan bağış kampanyası başlattı.

Tüm illerde olduğu gibi Aksaray’da da bu çerçevede başlatılan kan bağışı kampanyası merkez ve ilçelerde devam ediyor. Aksaray’ın Ortaköy ilçesinde Kızılay ekipleri vatandaşları kan bağışı konusunda desteğe çağırdı. Kızılay yetkileri, “Bizim kan ihtiyacını karşılayabilmemiz, hastanelerde kan ve kan ürünlerine ihtiyacı olan hastaların sorunsuz bir şekilde ihtiyaçlarını giderilebilmesi için gönüllü kan bağışçılarına ve düzenli kan bağışına ihtiyacımız var. Çünkü kan, kaynağı sadece insan olan ve diğer ilaçlar gibi üretilmeyen bir tedavi aracıdır. Biz de bu anlamda kan bağışı faaliyetlerine devam ediyoruz” dedi. (Haber Bülteni)

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner


ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL


flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası