Siyaset

‘Biz halkımızın derdi ile dertleniyoruz’

AK Parti Aksaray Milletvekili A. Adayı Av. Sinan Özkan,  Helvadere, Yenikent ve Yeşiltepe Beldelerini ziyaret etti.  Ziyaretlerde kendilerini samimi duygularla karşılayan Helvadere, Yenikent ve Yeşiltepe beldesi halkına teşekkür eden Özkan,..

‘Biz halkımızın derdi ile dertleniyoruz’
banner

AK Parti Aksaray Milletvekili A. Adayı Av. Sinan Özkan,  Helvadere, Yenikent ve Yeşiltepe Beldelerini ziyaret etti.  Ziyaretlerde kendilerini samimi duygularla karşılayan Helvadere, Yenikent ve Yeşiltepe beldesi halkına teşekkür eden Özkan, “Ziyaretlerimize eşlik eden Helvadere Belde Teşkilat Başkanımız Asım Karadal’a, Yenikent Belde Teşkilat Başkanımız Hasan Hüseyin Yanık’a, Yeşiltepe Belde Teşkilat Başkanımız Kemal Kılıça’a bizleri samimi duygularla karşılayan belde halkımıza ve esnaflarımıza teşekkür diyorum” dedi.

Aksaray’a hizmet etmek adına çıktığı bu kutlu yolda Aksaray halkının verdiği desteklere teşekkür eden Özkan, “Biz halkımızın derdi ile dertlenen, onların sorun ve sıkıntılarına çözüm bulmak için dün olduğu gibi bugünde sahada olan AK davanın neferleriyiz. Her fırsatta halkımızla hemhal olarak, onların verdiği güçle ülkemize hizmet etmekten gurur duyuyoruz. AK davamıza gönül veren, bizleri bağrına basan, sıcak ve samimi ilgilerinden dolayı halkımıza teşekkür ediyorum. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde 2023 seçimlerinde Aksaray olarak Türkiye Yüzyılı’na güçlü bir destek vereceğiz” diye konuştu. Foto-Haber: Sümeyye ÇALIŞKAN

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL