Siyaset

‘Bize destek olanların yüzlerini AK edeceğim’

DR. İZZET SERTDEMİR, MİLLETİN HER KESİMİYLE BİRLİKTE STK’LARIN DA GÖNLÜNDEKİ ADAY OLDUĞUNU SÖYLEDİ Doksanlı yıllardan itibaren Aksaray Merkezi ve Ortaköy ilçesinde kurduğu özel poliklinik çalışmalarıyla sağlıkta ihtiyaç duyulan birçok kurumların..

‘Bize destek olanların yüzlerini AK edeceğim’
banner

DR. İZZET SERTDEMİR, MİLLETİN HER KESİMİYLE BİRLİKTE STK’LARIN DA GÖNLÜNDEKİ ADAY OLDUĞUNU SÖYLEDİ

Doksanlı yıllardan itibaren Aksaray Merkezi ve Ortaköy ilçesinde kurduğu özel poliklinik çalışmalarıyla sağlıkta ihtiyaç duyulan birçok kurumların yaygınlaştırılmasını sağladığını ifade eden Sertdemir, devlet hastanesi ve özel hastanelerin acillerinde verdiği güler yüzlü hizmetle gönüllere girdiğini kaydetti. Sertdemir aday adaylığını açıkladıktan sonra birçok kesimden tam destek sağlandığını bildirdi.

Aday adaylığı müracaatı esnasında kendisine gösterilen sevgiden ve muhabbetten bahseden Sertdemir “Meslek Odaları ve STK yetkililerinin yanında birçok muhtar ve yüzlerce hemşehrimiz de bizi yalnız bırakmadı. Bu zamana kadar gördükleri hizmetten dolayı ahde vefanın gereğini bizzat gösterdiler. Yedisinden, yetmişine hemşehrilerimiz ve hemşehrilerimiz tarafından oluşturulan STK’ların üyeleri ile yetkililerinin ve toplumun her tabakasından ilgili ve yetkililerin gösterdiği ilgiye teşekkür ediyorum. Evelallah bize gösterilen bu teveccühe layık olacak hizmetlerin ilimize gelmesini sağlayarak bize destek olanların yüzlerini ak edeceğim.
Bu vesileyle tüm hemşehrilerimizin bugün kavuşmakla şeref duyduğumuz Mübarek Ramazanlarını da canı gönülden tebrik ederim” dedi. (Haber Bülteni) 

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL


flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası