banner
Gündem

 ‘Bize olan güvenin hakkını ermeye devam edeceğiz’

BELEDİYE BAŞKANI DR. EVREN DİNÇER, SEÇİM ÇALIŞMALARI KAPSAMINDA GERÇEKLEŞTİRDİĞİ EV ZİYARETLERİNİ SÜRDÜRÜYOR Seçim çalışmaları kapsamında gündüz esnaf, sivil toplum kuruluşları ve halkla bir araya gelen Aksaray Belediye Başkanı Evren Dinçer,..

 ‘Bize olan güvenin hakkını ermeye devam edeceğiz’
banner

BELEDİYE BAŞKANI DR. EVREN DİNÇER, SEÇİM ÇALIŞMALARI KAPSAMINDA GERÇEKLEŞTİRDİĞİ EV ZİYARETLERİNİ SÜRDÜRÜYOR

Seçim çalışmaları kapsamında gündüz esnaf, sivil toplum kuruluşları ve halkla bir araya gelen Aksaray Belediye Başkanı Evren Dinçer, akşamda ev ziyaretleri yaparak hem vatandaşların taleplerini dinliyor hem de projelerini anlatıyor.

Görev süreci vatandaşlarla sık sık bir araya gelmek için çeşitli programlar düzenleyen Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer, Somuncu Baba Mahallesinde ikamet eden Hamza Ali Kılıç’ın evinde mahalle sakinleri buluştu.  Başkan Dinçer’in Somuncu Baba Mahallesinde yaptığı ev ziyaretine Ziraat Odası Başkanı Emin Koçak ve meclis üyeleri de eşlik etti. Somuncu Baba Mahallesi, sakinlerine 5 yıllık görev süreci içerisinde yaptıkları altyapı, üst yapı sosyal ve kültürel tesisler ve belediye hizmetleri hakkında bilgiler alan Başkan Dinçer, Somuncu Baba Mahallesine yapılan çalışmalar hakkında da bilgiler verdi.

Somuncu Baba Mahallesi sakinleri mahalleleri için talep ve önerilerini dile getirdiler. Mahalle sakinlerinin talep ve önerilerini not alan Başkan Dinçer, ziyarette bulunan Başkan yardımcılarına ve ilgili müdürlere taleplerin anında karşılanması için talimat verdi.

Somuncu Baba Mahallesi’nin ihtiyaçlarına kalıcı çözümler getirdiğini söyleyen mahalle sakinleri yaptıkları açıklamada Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer’in yaptığı ev ziyaretinden duydukları memnuniyeti dile getirdiler. (Haber Bülteni)

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner


ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL


flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası