banner
Gündem

‘Bu alanlar gençlerle buluşma noktalarımız’

Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer, gençlere yönelik yapılan Bilim Merkezi, Millet Kıraathaneleri ve Kitap Konakları’nın gençlerin büyük takdirini topladığını söyledi. Dinçer, Nuri Yazıcı, Tapduk Emre, Hoca Ahmet Yesevi, Paşacık kitap..

‘Bu alanlar gençlerle buluşma noktalarımız’
banner

Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer, gençlere yönelik yapılan Bilim Merkezi, Millet Kıraathaneleri ve Kitap Konakları’nın gençlerin büyük takdirini topladığını söyledi.

Dinçer, Nuri Yazıcı, Tapduk Emre, Hoca Ahmet Yesevi, Paşacık kitap konaklarının yanı sıra Millet kıraathaneleri, Bedriye medresesi gibi kitap severlerin tüm ihtiyaçlarını karşılayabilecek nitelikte şehrin eğitim kültür varlığına yönelik yapılan yatırımların başta öğrenciler olmak üzere vatandaşlardan büyük beğeni aldığını kaydetti.

Kendisinin de bu alanları sık sık ziyaret ettiğini aktaran Dinçer; “Gençlerimizle sık sık buluştuğumuz sosyal tesislerde renkli görüntüler ortaya çıkıyor. Okuma yapan, araştırma yapan ve ders çalışan öğrencilerimizi ziyaret ederek onların heyecanlarını ortak oluyoruz. Onların motivasyonlarını artırmak adına çeşitli etkinlikler, farklı aktiviteler yapıyoruz” dedi.

‘GENÇLER BİZİM UMUDUMUZ’

Gençlerle buluşmanın enerji verici olduğunu söyleyen Dinçer, bu alanların gençlerle buluşma noktaları olduğuna vurgu yaparak “Biz göreve geldiğimizde şehri inşa ederken gençlerimizi de ihya edeceğiz anlayışı ile gelmiştik. Bugün inşa ettiğimiz şehrimizde ihmal etmediğimiz ihya ettiğimiz gençlerle buluşuyoruz. Onların fikirlerini alıyoruz. Onlarla deneyimlerimizi ve tecrübelerimizi paylaşıyoruz. Gençlerimizin fikirleri görüş ve önerileri hayalleri bizim için çok değerli. Gençlerimiz bizim umudumuz. Geçmiş dönemde olduğu gibi yeni dönemde de onlarla birlikte olmaya devam edeceğiz” dedi.  (Haber Bülteni)

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL


flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası