Siyaset

‘Bu emaneti en iyi şekilde taşıyacağım’

AKTÜRK “SEÇİMDEN SEÇİME SAHADA OLAN BİR PARTİ DEĞİLİZ” Aksaray Milletvekili Hüseyin Altınsoy, TBMM’de gerçekleştirilen yemin töreninin ardından Aksaray’da saha çalışmalarına kaldığı yerden devam etti. Altınsoy beraberinde İl Başkanı Hamza Aktürk..

‘Bu emaneti en iyi şekilde taşıyacağım’
banner

AKTÜRK “SEÇİMDEN SEÇİME SAHADA OLAN BİR PARTİ DEĞİLİZ”

Aksaray Milletvekili Hüseyin Altınsoy, TBMM’de gerçekleştirilen yemin töreninin ardından Aksaray’da saha çalışmalarına kaldığı yerden devam etti.

Altınsoy beraberinde İl Başkanı Hamza Aktürk ve Merkez İlçe Başkanı Av. Muammer Gür ile birlikte Ağaçören’de İlçe Başkanı Tahsin Köse, İGM üyesi Dursun Görgülü, Ortaköy’de İlçe Başkanı Zeki Baba, Sarıyahşi’de İlçe Başkanı Alim Eraslan, Belediye Başkanı Fatih Ünsal ile birlikte 14 ve 28 Mayıs seçimlerinde verilen destek dolayısıyla esnaf ve vatandaşlara teşekkür ziyaretleri düzenledi.

 

Kendisine verilen emaneti en iyi şekilde taşımak için gece gündüz demeden çalışacağının sözünü veren Altınsoy, “Ülkemiz için çok önemli bir seçimi zaferle neticelendirerek geride bıraktık. Tüm hemşehrilerimize Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan ve AK Partimize gösterdikleri teveccüh için teşekkür ediyorum. Sizler bize gereken desteği verdiniz. Şimdi sıra bizde. Aksaray’ımız için ne gerekiyorsa yapacağımızı belirtmek isterim. Meclisteki çalışmalarımızın ardından beni her zaman yanınızda bulacaksınız. Ayrıca TBMM’de bir kardeşiniz, bir evladınız, bir dostunuzun olduğunu unutmayın. Ne zaman isterseniz kapımız sizlere açık” dedi.

İl Başkanı Hamza Aktürk ise Türkiye Yüzyılı vizyonu doğrultusunda güçlü bir kadro ve halkın desteğiyle yollarına devam ettiklerini belirterek, “Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde milletimizle kol kola yürümeye devam edeceğiz. Biz verdiğimiz sözleri unutanlardan değiliz. Bizim sözümüz milletimizedir.  Bizler AK Parti Aksaray teşkilatı olarak dün olduğu gibi bugünde, yarında Milletvekillerimizle, tüm teşkilatımızla birlikte sahadayız. AK Parti olarak bir seçimin ardından yarın yeni bir seçime girecekmiş gibi hazır bir teşkilatız. Hiçbir zaman sadece seçim için sokaklardasınız denilenlerden olmadık, olmayacağız. İnşallah önümüzdeki yerel seçim çalışmalarımıza da başlayarak yeni bir zafere imza atacağız. Her zaman dediğimiz gibi durmak yok, yola devam” diye konuştu. (Haber Bülteni)

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL


flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası