Gündem

 ‘Bu fırsatı kaçırmayın’

Aksaray ParkSite Alışveriş Merkezi’nde faaliyet gösteren Polo Club- Elizabeth yaz sonu öncesi kadın çantalarında yüzde 50 indirim kampanyası başlattı. 3 büyük markada çok güzel indirimler olduğunu söyleyen Güne, tüm kadınlara..

 ‘Bu fırsatı kaçırmayın’
banner

Aksaray ParkSite Alışveriş Merkezi’nde faaliyet gösteren Polo Club- Elizabeth yaz sonu öncesi kadın çantalarında yüzde 50 indirim kampanyası başlattı. 3 büyük markada çok güzel indirimler olduğunu söyleyen Güne, tüm kadınlara seslenerek “Bu fırsatı kaçırmayın” dedi.

Sektörde 10 yıldır hizmet veren Polo Club -Elizabeth aksesuar mağazası sorumlusu Sultan Güne, “Bu yıl daha baskılı desenli renkli modeller revaçta. İşletme olarak sürekli yeni modelleri Aksaray halkı ile buluşturuyoruz. Telefon çantaları bu yıl çok tercih ediliyor. İnsanlar imitasyon ürünlere para verene kadar, orijinal deri ürünleri tercih ediyor. Deri ürünleri alıp uzun yıllar kullanıyor” dedi.

Çanta alırken ilk başta iç astarına dikkat edilmesi gerektiğini belirten Güne, “Daha sonra dikiş ile fermuarına dikkat edilmeli. Dikişi düzgün ve işçiliği iyi ise o çanta kalitelidir. Her zaman marka kendini belli eder. İşletme olarak ülkemizde üretilen yerli ve yabancı markaların satışını yapıyoruz. İthal yabancı markalardan da teklifler alıyoruz. Bence yerli ürün daha kaliteli. İthal markalarda sıkıntı yaşarken, yerli markada çok az sıkıntı yaşıyoruz. Yerli markalarda karşınızda bir muhatap bulabiliyorsun. Şu anda işletmemizde kadın çantalarında yüzde 50 indirimli gruplarımız var. İndirimli ürünlere yoğun bir ilgi var. İnsanlar şu anda bir cüzdan fiyatına marka çanta alıyorlar. 3 tane büyük markanın indirimli ürünlerinden tüm kadınlarımızın yararlanmasını istiyoruz” diye konuştu. Foto-Haber: Şeyda COŞAR

 

 

 

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner


ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL


flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası