banner
Gündem

‘Bu gecede dargınlıkları ve küskünlükleri unutmalıdır’

Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer, Berat Kandili dolayısıyla bir mesaj yayımlayarak Aksaraylıların ve tüm İslam aleminin kandilini tebrik etti. Berat Kandilinin Ramazan ayının müjdecisi olduğunu söyleyen Dinçer, rahmet ve mağfiret..

‘Bu gecede dargınlıkları ve küskünlükleri unutmalıdır’
banner

Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer, Berat Kandili dolayısıyla bir mesaj yayımlayarak Aksaraylıların ve tüm İslam aleminin kandilini tebrik etti.

Berat Kandilinin Ramazan ayının müjdecisi olduğunu söyleyen Dinçer, rahmet ve mağfiret dolu mübarek Berat Kandili’ni bir kez daha idrak etmenin mutluluğu içerisinde olduklarını kaydetti.

Berat Kandil’inin Cenab-ı Allah’ın kendisinden af dileyenleri bağışlayarak kurtuluş beratı verdiği önemli bir gece olduğuna dikkati çeken Başkan Dinçer, “Kurtuluş, af ve arınma gecesi olan Berat Kandilimiz, bizlere manevi bir nefes aldırma, kendimizi sorgulama ve gönül dünyamızı temizleme fırsatı sunar. Bu vesileyle bu mübarek gece tüm İslam alemi için önemli bir fırsattır. Bu mübarek gecede dargınlıkları ve küskünlükleri unutmalı, nefsimizle yüzleşip, hata ve günahlarımız için Yüce Allah’tan af dilemeliyiz. Bu duygu ve düşüncelerle, tüm hemşehrilerimizin Berat Kandil’ini tebrik ediyor, bu mübarek gecenin birlik ve beraberliğimizi daha da güçlendirmesini, ülkemize ve tüm insanlığa esenlik ve huzur getirmesini temenni ediyorum.” (Haber Bülteni)

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner


ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL


flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası