Gündem

Bu proje 300 kişiye istihdam sağlayacak

ÖZKÖK “300 KİŞİLİK İSTİHDAM SAĞLAYACAK 200 MİLYONLUK YATIRIM BORSA TARAFINDAN HAYATA GEÇİRİLDİ. TÜM ÜYELERİMİZE HAYIRLI UĞURLU OLSUN” Son 13 yılda yapılan yatırımlarla şehrin lokomotifi konumuna gelen Aksaray Ticaret Borsası (ATB)..

Bu proje 300 kişiye  istihdam sağlayacak
banner

ÖZKÖK “300 KİŞİLİK İSTİHDAM SAĞLAYACAK 200 MİLYONLUK YATIRIM BORSA TARAFINDAN HAYATA GEÇİRİLDİ. TÜM ÜYELERİMİZE HAYIRLI UĞURLU OLSUN”

Son 13 yılda yapılan yatırımlarla şehrin lokomotifi konumuna gelen Aksaray Ticaret Borsası (ATB) dev bir yatırımı daha hayata geçiriyor.

Kendi öz kaynakları ve üyeleriyle birlikte yaptığı yatırımlarla Türkiye genelinde birçok borsaya örnek olduklarını ifade eden Aksaray Ticaret Borsası Başkanı Hamit Özkök, yönetim kurulu üyeleriyle birlikte gelen talepler üzerine başladıkları 200 milyonluk dev yatırımı da tamamlayarak hizmete sunduklarını söyledi. Yapılan 200 milyonluk bu yatırımla en az 300 kişinin istihdam edilmesini hedeflediklerini aktaran Özkök, borsanın ilerleyen günler için de dev yatırımlarına devam edeceği belirtti.

Yapımı tamamlanan projeyle ilgili bilgiler veren Özkök, “Şehrin lokomotifi olan Aksaray Ticaret Borsası üyelerine ve Aksaray tarım sektöründeki üreticilere hitap edecek olan 65 adet iş yerini bitirerek hizmete sunmuştur. Yapmış olduğumuz bu tesis Aksaray’ımızda marka ürün olan çerezlik ay çekirdeğini pazarlayan esnaflarımız ve borsa bünyemizde eleme paketleme tesisi ile tüm Türkiye’deki büyük firmalara transferleri gerçekleşecek” dedi. (Haber Bülteni)

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL