banner
Siyaset

 ‘Bu şehri birlikte yöneteceğiz’

ÇITAK: ‘HER ESNAFIMIZIN, HER VATANDAŞIMIZ AKSARAY’A DAİR SÖYLEMLERİ BİZLER İÇİN ÖNEMLİ. AKSARAY HALKININ TALEP VE BEKLENTİLERİNE CEVAP VERMEK, SORUNLARINA ÇÖZÜM OLMAK İÇİN MHP KADROLARI EMİN ADIMLARLA GELİYOR’  ÇITAK: ‘AKSARAY’DA ARTIK..

 ‘Bu şehri birlikte yöneteceğiz’
banner

ÇITAK: ‘HER ESNAFIMIZIN, HER VATANDAŞIMIZ AKSARAY’A DAİR SÖYLEMLERİ BİZLER İÇİN ÖNEMLİ. AKSARAY HALKININ TALEP VE BEKLENTİLERİNE CEVAP VERMEK, SORUNLARINA ÇÖZÜM OLMAK İÇİN MHP KADROLARI EMİN ADIMLARLA GELİYOR’

 ÇITAK: ‘AKSARAY’DA ARTIK FARKLI BİR HİZMET ANLAYIŞI OLMASI GEREKTİĞİNİ VURGULAYAN GENÇLERİMİZ, MHP KADROLARININ BU DEĞİŞİMİ SAĞLAYACAK BİR YAPIDA OLDUĞUNU SÖYLEYEREK DESTEKLERİNİ İLETTİ’

 GENÇLERDEN MHP’NİN ADAYI ÇITAK’A YOĞUN İLGİ

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Aksaray Belediye Başkan Adayı İrfan Çıtak, Park Site AVM ve Cafeler Caddesi’nde esnaf ve vatandaşlarla temaslarda bulundu.

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Aksaray Belediye Başkan Adayı İrfan Çıtak, gençlerin yoğun ilgisi nedeniyle Kafeler Caddesi’nde ziyaretlerini sürdürdü. MHP’nin genç adayı genlerin gösterdiği yoğun ilgi nedeniyle Kafeler Caddesi’nde adeta mahsur kaldı.

Sadece caddenin bir bölümünü gezebildiklerini söyleyen Çıtak; “Aksaraylı gençlerimize göstermiş oldukları yoğun ilgiden dolayı teşekkür ediyorum. Geleceğimizin teminatı gençlerimiz, Aksaray’ın geleceği adına bizlerle samimi olarak görüşlerini paylaştı. Aksaray’da artık farklı bir hizmet anlayışı olması gerektiğini vurgulayan gençlerimiz, MHP kadrolarının bu değişimi sağlayacak bir yapıda olduğunu söyleyerek desteklerini iletti” diye konuştu.

‘HALKIMIZIN GÖRÜŞ VE ÖNERİLERİYLE BİZ BU ŞEHRİ YÖNETMEYE TALİBİZ’

‘Değişim için MHP’ diyen gençlere bu husustaki projelerini anlatan Çıtak; “Bizde adaylığım açıklandığı ilk andan itibaren Aksaray’ın artık kaybedecek bir anının bile olmadığını, sorunlara kalıcı çözüm üreten, Aksaray’ın yarınlarını kurtaracak projeler üreten, şeffaf ve katılımcı belediyecilik anlayışıyla hizmet veren, iş dünyası, esnafı, bürokrasisi, genç-yaşlı tüm vatandaşıyla el ele vererek güçlü bir yapılanma oluşturan bir yönetime ihtiyacı var. Yine daha öncede söylediğimiz gibi ‘kent konseyi’ ve ‘gençlik konseyi’ yapılanmalarıyla tüm halkımızın görüş ve önerileriyle biz bu şehri yönetmeye talibiz. Bu ekiplerle şehrimiz için alınacak kararları birlikte değerlendireceğiz. Yapılacak yatırımları beraber konuşacağız, beraber yorumlayacağız, birlikte uygulayacağız. Bu şehir birkaç kişinin kararıyla, istişareden uzak ben bilirim algısıyla yönetilemez. Siz gençlerimize bu noktada çok büyük işler düşüyor. İlk iş 31 Mart’ta arzu ettiğiniz değişim için sandıkta 3 hilalin gölgesinde buluşmak. Daha sonra kuracağımız gençlik konseyinde şehrimizin gelişine katkı sunacak çalışmalar yapmaktır” dedi.

‘AKSARAY’DA MHP BELEDİYECİLİĞİNİN HİZMET SERÜVENİNİ BAŞLATACAĞIZ’

Aksaray’da MHP kadrolarıyla bambaşka bir hizmet belediyeciliğinin başlayacağını vurgulayan Çıtak; “Odunu olmayanın sobasına ateş, ekmeği olmayanın sofrasına aş, derman arayanın yüreğine çare olacağız. Şeffaf belediyecilik ilkesiyle Aksaray’a hizmet düsturuyla çıktığımız bu yolda iyi günüde de kötü gününde de yanında milletimizin yanında olacağız. Sosyal belediyecilikte etkin, hizmet belediyeciliğinde yetkin bir sistem anlayışıyla, kuracağımız kent konseyi ve gençlik konseyi gibi oluşumlarla katılımcı bir belediyecilik anlayışıyla Aksaray’ımıza hizmet edeceğiz. Her esnafımızın, her vatandaşımız Aksaray’a dair söylemleri bizler için önemli. Aksaray halkının talep ve beklentilerine cevap vermek, sorunlarına çözüm olmak için MHP kadroları emin adımlarla geliyor. Halkımızın bu samimiyeti 31 Mart’ta pusulanın 3 hilal olduğunu, hizmetin adresinin MHP olacağını gösteriyor. Ayırmadan, ayrışmadan, canla, başla Aksaray’da MHP belediyeciliğinin hizmet serüvenini başlatacağız” dedi. (Haber Bülteni)

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner


ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL


flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası