banner
Gündem

‘Bu şehrin çocukları için hiç durmadan çalışacağız’

Aksaray Belediyesinin organize ettiği ‘Sanat ve Çocuk Festivali’ renkli görüntülerle Tacin Festival alanında gerçekleştirildi. Festival alanında atölyeler, oyun alanları, etkinlik alanları, sahne ve gösteri platformları bu yılda çocukların ilgi odağı..

‘Bu şehrin çocukları için hiç durmadan çalışacağız’
banner

Aksaray Belediyesinin organize ettiği ‘Sanat ve Çocuk Festivali’ renkli görüntülerle Tacin Festival alanında gerçekleştirildi.

Festival alanında atölyeler, oyun alanları, etkinlik alanları, sahne ve gösteri platformları bu yılda çocukların ilgi odağı olurken, festivale Aksaray halkı yoğun ilgi gösterdi.

Geleceğin teminatı çocukları misafir etmekten dolayı mutluluk duyduklarını ifade eden Aksaray Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer, “Sanat ve çocuk festivalimiz kapılarını misafirlerimiz için açtı. 65 farklı etkinlik çadırında çocuklarımız birbirinden renkli etkinliklere katılım sağlama imkânı elde ettiler. Bunun yanında mini hayvanat bahçemiz, atlı akrobasi gösterisi, karizma basketbol show, nostaljik arabalar, 9D Sinema, Taş adam gösterisi, sıcak balon, tiyatro gösterileri, konser, RC uçak ve yelken kanat show ve geleneksel çocuk oyunlarımız festivalde yerini aldı. Minik kalpler aileleri ile birlikte doyasıya eğlendi, belki de hayatlarında hiç görmedikleri anlara şahitlik ettiler. Bu şehrin çocukları için hiç durmadan çalışacağız” dedi. Haber: Şeyda COŞAR

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner


ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL


flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası