Gündem

Bu yöntemle yüzde 70 tasarruf sağlanıyor

Aksaray Belediyesi tarafından kendi atölyelerinde üretilen otobüs durakları şehir içi toplu ulaşımda en uygun noktalara montajlanıyor. Aksaray Belediyesi’nden yapılan açıklamada bu yöntem ile yüzde 70 oranda tasarruf sağlandığının ifade edildiği..

Bu yöntemle yüzde  70 tasarruf sağlanıyor
banner

Aksaray Belediyesi tarafından kendi atölyelerinde üretilen otobüs durakları şehir içi toplu ulaşımda en uygun noktalara montajlanıyor.

Aksaray Belediyesi’nden yapılan açıklamada bu yöntem ile yüzde 70 oranda tasarruf sağlandığının ifade edildiği açıklamada; “Belediyeye ait atölyelerde aylık ortalama 20 durak üretiliyor ve vatandaşların ihtiyaçları hızlı ve ekonomik bir biçimde karşılanmış oluyor.  Altyapı başta olmak üzere üstyapı yatırımları ile beraber sosyal ve kültürel faaliyetlerde adından söz ettiren Aksaray Belediyesi, üreten belediyecilik anlayışı ile hareket ediyor. Yılın belli dönemlerinde kent genelindeki yeşil alanlarla park, bahçe, kavşak, orta refüjlerin çevre ve peyzaj düzenlemelerinde kullanılan süs bitkisi, mevsimlik çiçek ve fidanları kendi seralarında yetiştiren Aksaray Belediyesi, kendi atölyelerinde otobüs duraklarını da üretiyor.   Aksaray Belediyesi Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğü atölyelerinde 2021 yılından itibaren üretilmeye başlanan 2022 yılında 150’nin üzerinde üretilen otobüs durakları, şehrin ulaşım güzergâhındaki durak noktalarına monte edildi. Vatandaşların olumsuz iklim şartlarından etkilenmeden otobüs hareket saatini beklemeleri için üretilen duraklar, toplu ulaşım aracını kullananlara rahat, güvenli ve kaliteli ulaşım imkânı sunuyor” dedi. (Haber Bülteni)

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL


flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası