Siyaset

‘Bu zafer hepimizin’

AK Parti Aksaray İl Başkanı Hamza Aktürk, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın ikinci turdaki seçim başarısı dolayısıyla Cumhur İttifakı seçmenlerine teşekkür etti. Resmi olmayan sonuçlara göre, Aksaray’ın, Cumhur İttifakı’na yüzde 75,38..

‘Bu zafer hepimizin’
banner

AK Parti Aksaray İl Başkanı Hamza Aktürk, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın ikinci turdaki seçim başarısı dolayısıyla Cumhur İttifakı seçmenlerine teşekkür etti.

Resmi olmayan sonuçlara göre, Aksaray’ın, Cumhur İttifakı’na yüzde 75,38 oy oranı ile yeniden en çok destek veren ilk on il içerisinde olduğunun altını çizen Aksaray İl Başkanı Hamza Aktürk, “Her daim Cumhurbaşkanımıza olan sevdasını ortaya koyan kadirşinas Aksaraylı hemşerilerim, Türkiye’nin kaderini oyladığımız 28 Mayıs seçimlerinde AK davanın lideri, Türkiye Yüzyılı’nın mimarı Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a yeniden teveccüh gösterdi. Cumhurbaşkanımız ‘Beraber ıslandık’ dediği gibi sevgide de, tasada da, hep beraber Türkiye’nin kazandığı bu yolda birlikte ıslanan, birlikte yürüyen, birlikte koşan, Cumhurbaşkanımızın arkasında sıra dağlar gibi duran Aksaraylı hemşehrilerim hepinize çok teşekkür ediyorum” dedi.

‘BU SEÇİMDE KAYBEDEN YOK’

22 yıldır olduğu gibi bu seçimde de kaybedenin olmadığını ifade eden Aktürk, “Bu seçimin kazananı Türkiye sevdalılarıdır. Bu seçimin kazananı al bayrağımıza, hilalimize sevdalı olanlardır. Hiç kimse kaybetmedi. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın da ifade ettiği gibi, bu seçimin galibi 85 milyon vatandaşımızdır. Aziz milletimiz, hizmeti, yatırımı, içeride ve dışarıda güçlü bir ülke olmayı, kardeşliği, sevgiyi, hoşgörüyü, birlik ve beraberlik içinde geleceğe yürümeyi tercih etti. Ülkemiz için artık istikamet Türkiye Yüzyılı’dır. Hep birlikte, her kesimden insanımızla Türkiye Yüzyılını güçlü bir şekilde inşa edeceğiz.”

Seçimlere katkısından dolayı AK Parti Aksaray İl Başkanlığının her kademesinde görev alan partililere de ayrıca teşekkür eden Aktürk, “İki turlu bir seçimde alın teri döken, emeğini esirgemeyerek, gecesini gündüzüne katan İl yönetim kurulu üyelerimize, İlçe Başkanlarımıza ve yönetim kurulu üyelerimize, Kadın Kolları ve Gençlik Kolları Başkan ve üyelerimize, Belde Başkan ve üyelerimize, Belediye Başkanlarımıza, İl Genel Meclis Başkanımıza ve üyelerimize, sandık kurulu üyelerimize, sandık müşahitlerimize, mahalle başkanlarımıza, okul sorumlularımıza, güvenlik güçlerimize, sağlık görevlilerimize teşekkür ediyorum. Birlik, beraberlik ve kardeşlik içinde her daim canla başla çalışmaya devam edeceğiz” ifadelerini kullandı. (Haber Bülteni)

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner


ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL


flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası