Gündem

‘Burası bölgenin yeni yaşam merkezi olacak’

Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer, Makas mevkiinde yenileme çalışmaları devam eden Kent Park’ta incelemelerde bulundu. Makas Kavşağı; Atatürk Bulvarı, Alparslan Türkeş Bulvarı ile Aşık Molla Caddesi’nin kesiştiği noktada bulunuyor. Yollarda..

‘Burası bölgenin yeni yaşam merkezi olacak’
banner

Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer, Makas mevkiinde yenileme çalışmaları devam eden Kent Park’ta incelemelerde bulundu. Makas Kavşağı; Atatürk Bulvarı, Alparslan Türkeş Bulvarı ile Aşık Molla Caddesi’nin kesiştiği noktada bulunuyor. Yollarda yapılan yeni düzenleme ile park daha kullanışlı hale getirildi. Vatandaşların aileleri ile birlikte güven ve huzurla kullanılması için yenilenen Makas Kent Park’ta yapılan çalışmaları Başkan Dinçer yerinde inceledi. Yapımı devam eden parkın; kafeteryası, yeni nesil oyun alanı, yeşil alanları, süs havuzları ve yürüyüş yolları baştan aşağı yenileniyor. Yaz aylarında vatandaşların kullanımına sunulmak için hazırlanan parkta kafeterya olarak kullanılacak binanın kaba inşaatı tamamlandı.

Makas Kent Park’ta devam eden yenileme çalışmalarını inceleyen Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı:  “Vatandaşlarımızın aileleri ile birlikte huzur ve güvenle kullanabilmesi için birçok park yaptık. Mahallelerimizde bulunan mevcut parklarımızı yeniledik. Parkların yenilenmesi ve iyileştirilmesi kapsamında ele aldığımız parklardan birisi olan Makas Kent Park’ta da detaylı bir çalışma gerçekleştiriyoruz. Birden çok ana arterin kesişme noktasında bulunan parkı şehrimize yakışır hale getiriyoruz” dedi. (Haber Bülteni)

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner


ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL


flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası