Gündem

Büyük Birlik Partisi Genel Başkanı Destici’den Dinçer’e ziyaret

Büyük Birlik Partisi Genel Başkanı Mustafa Destici bir dizi ziyaretlerde bulunmak için geldiği Aksaray’da Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer’i ziyaret etti. Dinçer, Büyük Birlik Partisi Genel Başkanı Mustafa Destici ile..

Büyük Birlik Partisi Genel Başkanı Destici’den Dinçer’e ziyaret
banner

Büyük Birlik Partisi Genel Başkanı Mustafa Destici bir dizi ziyaretlerde bulunmak için geldiği Aksaray’da Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer’i ziyaret etti.

Dinçer, Büyük Birlik Partisi Genel Başkanı Mustafa Destici ile BBP Genel Başkan Yardımcısı Prof. Dr. Durmuş Boztuğ, BBP MKYK üyesi Ömer farukimamaoğlu, BBP Aksaray İl Başkanı Yaşar Ar’ı, Demirci Belediye Başkanı Ramazan Bozlak’ı ve BBP Aksaray İl Teşkilat mensuplarını ağırladı.

Aksaray Belediyesi hizmet binasında Başkanlık makamında Büyük Birlik Partisi Genel Başkanı Mustafa Destici ve beraberindeki heyeti ağırlayan Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer, misafirlerine Aksaray’da hayata geçirdikleri projeler hakkında bilgiler verdi. Yeni dönem içinde planladıkları projeleri de misafirlerine sunan Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer’i BBP Genel Başkanı Mustafa Destici ve beraberindeki heyet ilgi ile dinledi.

Aksaray Belediyesi’ne ait anı defterini imzalayan BBP Genel Başkanı Mustafa Destici, Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer’in Aksaray’da hayata geçirdiği projeleri takdirle takip ettiklerini söyledi. BBP Genel Başkanı Mustafa Destici ve beraberindeki heyet Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer’e yeni dönemde başarılar dileyerek tebrik ettiler. (Haber Bülteni)

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner


ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL


flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası