banner
Gündem

‘Büyükşehir ölçeğinde hizmetler gerçekleştirdik’

DİNÇER; ‘ŞEHRİMİZİ ORTA ANADOLUNUN PARLAYAN YILDIZI HALİNE GETİRDİK’ Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer, şehrin ana arterlerinden başlayarak, 48 mahalledeki tüm cadde ve sokaklarda devam ettirilen yenileme çalışmaları ile şehri ışıl..

‘Büyükşehir ölçeğinde hizmetler gerçekleştirdik’
banner

DİNÇER; ‘ŞEHRİMİZİ ORTA ANADOLUNUN PARLAYAN YILDIZI HALİNE GETİRDİK’

Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer, şehrin ana arterlerinden başlayarak, 48 mahalledeki tüm cadde ve sokaklarda devam ettirilen yenileme çalışmaları ile şehri ışıl ışıl bir görünüme kavuşturduklarını söyledi.

Aksaray’ı kadim tarihine yakışır bir hale getirmek için modern kent kimliğine yakışacak yenilikçi projeler gerçekleştirdiklerini ifade eden Dinçer, köklü altyapı, yeni yol yapımı ve üstyapı çalışmaları ile vatandaşların da takdirini topladıklarını belirtti.

5 yılda 580 bin ton sıcak asfalt üretimi yaparak şehrin yol yapımında kullanılmasını sağladıklarını aktaran Dinçer, dekoratif aydınlatmalar ve peyzaj çalışmaları ile de cadde ve sokakları göz alıcı hale getirdiklerini belirtti.

‘ŞEHRİMİZ ÇOK HIZLI GELİŞİYOR VE BÜYÜYOR’

Şehrin en yoğun cadde ve sokaklarında altyapı ve üst yapı çalışmaları gerçekleştirdiklerini söyleyen Dinçer, Atatürk Bulvarı, Aşık Molla Caddesi, Latif Emekli Caddesi, Ebulfeyz Elçi Bey caddesi gibi ana arterlerde başlattıkları çalışmaları kısa süre içerisinde tamamlayarak vatandaşların hizmetine sunduklarını vurguladı. 5 yıllık görev süreci boyunca şehri ilk olma özelliğine sahip projelerle buluşturduklarının altını çizen Dinçer; “Şehrimiz hem hükümetimizin desteği hem de belediyecilik hizmetlerimiz ile çok hızlı gelişen ve büyüyen bir şehir. Bizlerde her anlamda kendi kabuğunu kıran şehrimizi daha ileriye taşımak adına var gücümüzle çalıştık. Şehrimize büyükşehir belediyeleri ölçeğinde yeni projeler kazandırmaya devam edeceğiz” dedi. (Haber Bülteni)

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner


ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL


flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası