Asayiş

Çeşitli suçlardan aranan 5 şahıs cezaevine gönderildi

Aksaray İl Jandarma Komutanlığı çeşitli suçlardan aranan kişi ve kişilerin yakalanması için çalışmalarını sürdürüyor. Aksaray Cumhuriyet Başsavcılığının talimatları doğrultusunda şahısların yakalanmasına yönelik, asayiş ekiplerince icra edilen yol kontrolü ve devriye..

Çeşitli suçlardan aranan 5 şahıs cezaevine gönderildi
banner

Aksaray İl Jandarma Komutanlığı çeşitli suçlardan aranan kişi ve kişilerin yakalanması için çalışmalarını sürdürüyor.

Aksaray Cumhuriyet Başsavcılığının talimatları doğrultusunda şahısların yakalanmasına yönelik, asayiş ekiplerince icra edilen yol kontrolü ve devriye faaliyetleri esnasında 5 şahıs yakalandı.

‘Hırsızlık ve Hakaret’ suçlarından aranan ve hakkında ‘6 yıl 2 ay 18 gün’ kesinleşmiş hapis cezası bulunduğu tespit edilen bir şahıs, ‘6136 Sayılı Kanuna Muhalefet’ suçundan aranan ve hakkında ‘4 yıl 2 ay’ kesinleşmiş hapis cezası bulunduğu tespit edilen bir şahıs, ‘Hırsızlık’ suçundan aranan ve hakkında ‘4 yıl 6 ay’ kesinleşmiş hapis cezası bulunduğu tespit edilen bir şahıs, ‘Uyuşturucu Madde Kullanmak ve Bulundurmak’ suçundan aranan ve hakkında ‘1 yıl 8 ay’ kesinleşmiş hapis cezası bulunduğu tespit edilen bir şahıs, ‘Silahlı Tehdit’ suçundan aranan ve hakkında ‘2 yıl 1 ay’ kesinleşmiş hapis cezası bulunduğu tespit edilen bir şahıs yakalanarak adliyeye sevk edildi. Adliyedeki işlemleri tamamlanan şahıslar tutuklanarak cezaevine teslim edildi.

Jandarma ekipleri, vatandaşların huzur ve güven içinde yaşaması, asayiş ortamının sağlanması amacıyla çalışmalarına gece gündüz demeden aralıksız olarak devam edeceklerini bildirdi. (Haber Bülteni)

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner


ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL


flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası