banner
Siyaset

CHP adayı Demir esnaf ziyaretlerini sürdürüyor

CHP Belediye Başkan Adayı Pelinsu Yıldırım Demir, seçim gezilerini sürdürüyor. Ziyaretleri kapsamında esnaflarla bir araya gelen Yıldırım, esnafların beklentilerini ve şikâyetlerini not etti. Esnaflara projelerinden bahseden Demir, esnafa işlerinin nasıl..

CHP adayı Demir esnaf ziyaretlerini sürdürüyor
banner

CHP Belediye Başkan Adayı Pelinsu Yıldırım Demir, seçim gezilerini sürdürüyor. Ziyaretleri kapsamında esnaflarla bir araya gelen Yıldırım, esnafların beklentilerini ve şikâyetlerini not etti. Esnaflara projelerinden bahseden Demir, esnafa işlerinin nasıl gittiğini sorması üzerine birçok farklı alanda iş yapan esnafın gün geçtikçe durumlarının ve ticaretlerinin kötüye gittiğini ve artık pahalılıktan dolayı satış yapamadıkları yanıtını aldığını söyledi. Aksaray için yapılması gereken hiçbir şeyin de tam manasıyla yapılmadığını belirten Demir; “Vatandaşlarımız, ‘ne çeşmeden su içebiliyoruz, ne kaldırımlardan yürüyebiliyoruz, nede arabamızla düzgün bir yoldan gidiyoruz. Şehre göstermelik yapılan bir iki cadde harici gerçek bir yatırım yok’ ifadeleriyle şikayetlerini dile getiriyor. Biz ulaşılabilir bir belediye başkanı olacağız. Vatandaşlarımız her konuda çekinmeden bizlere ulaşabilecek. Aksaray’da şimdiye kadar yapılan belediyecilik ne yazık ki yeterli değil. Birçok eksik görüyoruz. İhmal edilmiş mahalleler var. Yapılaşmada çarpıklaşma ve sorunlar var. Gençler kafeler caddesine sıkışmış, sağlıklı sosyalleşecekleri aktiviteler yok. Ulaşabilecekleri ne kültür sanat, ne de spor aktiviteleri var. Ben kendimde bu şehir de yaşayan bir genç olarak bunların eksikliklerini fazlası ile hissediyorum. Mesleğim Harita yüksek mühendis, bu yüzden şehrin mimarisi, yapılaşması ve fiziki eksiklerini de görüyorum. Biz gördüğümüz tüm eksiklere çözümler üretmek için projeler hazırladık. Aksaray’ı kaderine terk edilmiş halinden artık kurtarmak istiyoruz. Bunun içinde sizden bir şans istiyoruz” dedi. (Haber Bülteni)

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL


flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası