banner
Siyaset

Çıtak; ‘Aksaray halkı kararını vermiş, hizmetin adresi MHP’

“Çalmadık kapı, girmedik gönül bırakmayacağız” düsturuyla Aksaray’ı adeta karış karış gezen Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Aksaray Belediye Başkan Adayı İrfan Çıtak Cumhuriyet Bulvarı’nda faaliyet gösteren esnafları ziyaret etti. İftar sonrası..

Çıtak; ‘Aksaray halkı kararını vermiş, hizmetin adresi MHP’
banner

“Çalmadık kapı, girmedik gönül bırakmayacağız” düsturuyla Aksaray’ı adeta karış karış gezen Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Aksaray Belediye Başkan Adayı İrfan Çıtak Cumhuriyet Bulvarı’nda faaliyet gösteren esnafları ziyaret etti. İftar sonrası Hamidiye Kırımlı – Bahçesaray Mahallelerini ziyaret eden Çıtak, “Bizi içten ve sıcak bir şekilde kucaklayan herkese çok teşekkür ederim” dedi. Gittiği her yerde coşkulu kalabalıkla karşılanan Çıtak, esnaf ve vatandaşlara hitaben yaptığı konuşmasında; “Aksaray’da doğmuş, eğitimini Aksaray’da tamamlamış, iş hayatı Aksaray’da olan inşaat mühendisi bir kardeşinizim. Aksaray’ımızın yönetim ve hizmet eksiklerini bilen, çözülmesi için uzun süredir hazırlanan Aksaray sevdalısı bir teşkilatın da Aksaray Belediye Başkan Adayıyım. 11 Ocak’tan bu zamana kadar ziyaret ettiğimiz tüm hemşehrilerimizden gördüğümüz teveccüh ve samimiyet için yürekten teşekkür ediyorum. Her köşeyi gezerek, her kalbe dokunarak, Aksaray’a olan sevdamızı, bu sevdaya yakışır projelerimizi anlatıyoruz. Sevgi ektik, muhabbet biçiyoruz. Her uzattığımız elde bu samimiyeti hissediyoruz. Halkımızın MHP hizmetlerine özlemini her gittiğimiz yerde hissediyoruz. Halkımızın bu samimiyeti 31 Mart’ta pusulanın 3 hilal olacağını, hizmetin adresinin MHP olacağını gösteriyor. Ayırmadan, ayrışmadan, canla, başla Aksaray’da MHP belediyeciliğinin hizmet serüvenini başlatacağız” ifadelerini kullandı. (Haber Bülteni)

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner


ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL


flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası