banner
Siyaset

Çıtak; ‘Bizim büyük bir Aksaray hayalimiz var’

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Aksaray Belediye Başkan Adayı İrfan Çıtak, Aksaray Belediyesi personellerini ziyaret ederek işlerinde kolaylıklar diledi. Misafirperverlikleri ve samimiyetleri için belediye personellerine teşekkür eden Çıtak; “Kıymetli belediye personellerimizle..

Çıtak; ‘Bizim büyük bir Aksaray hayalimiz var’
banner

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Aksaray Belediye Başkan Adayı İrfan Çıtak, Aksaray Belediyesi personellerini ziyaret ederek işlerinde kolaylıklar diledi.

Misafirperverlikleri ve samimiyetleri için belediye personellerine teşekkür eden Çıtak; “Kıymetli belediye personellerimizle bir araya gelerek kendimizi anlattık, projelerimizi anlattık, Aksaray için yapacaklarımızı dile getirdik. Aksaray’a el birliğiyle hizmet edeceğiz” dedi.

Gün içerisinde temaslarını sürdüren Çıtak, Aksaray Merkez’de bulunan bankaları da ziyaret etti. Aksaray’da dokunmadık gönül bırakmayacaklarını söyleyen Çıtak; “Seçimden seçime değil biz dün olduğunu gibi 31 Mart sonrasında da halkımızın arasında olacağız. Sevgi ektik, muhabbet biçiyoruz. Gittiğimiz her yerde gösterilen ilgi, teveccüh, samimiyet bunun eseridir. Bizim büyük bir Aksaray hayalimiz var. Gittiğimiz her yerde bu hayalimizi anlıyoruz. Yapamayacağımız hiçbir şeyi vaat etmiyoruz. Halkımız bizleri kucaklıyor, bize inanıyor, bize güveniyor. Allah’ın izniyle kimsenin bu inancını, bu güvenini boşa çıkarmayacağız. 31 Mart’ta özlenen MHP kadrolarıyla Aksaray’da öncü bir belediyecilik anlayışıyla hizmet yetkisini alacağız” diye konuştu. (Haber Bülteni)

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner


ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL


flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası