banner
Siyaset

Çıtak; ‘Halkımız bizleri kucaklıyor ve Aksaray hayalimize destek veriyor’

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Aksaray Belediye Başkan Adayı İrfan Çıtak, mahalle ve ev ziyaretlerini sürdürüyor. Vatandaşlarla kucaklaşmaya, dertleşmeye, talep ve beklentilerine kulak vermeye devam ettiklerini söyleyen Çıtak; “Mahalle ve ev..

Çıtak; ‘Halkımız bizleri kucaklıyor ve Aksaray hayalimize destek veriyor’
banner

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Aksaray Belediye Başkan Adayı İrfan Çıtak, mahalle ve ev ziyaretlerini sürdürüyor. Vatandaşlarla kucaklaşmaya, dertleşmeye, talep ve beklentilerine kulak vermeye devam ettiklerini söyleyen Çıtak; “Mahalle ve ev ziyaretleri, vatandaşlarımızla birebir iletişim kurma ve onların sorunlarını dinleme fırsatı sunmaktadır. Gece gündüz yorulmadan çalışmaya devam ediyoruz ve Aksaray’da temas etmedik kimseyi bırakmamak adına mahalle ve ev ziyaretlerimizi de aralıksız sürdürüyoruz. Samimi sohbetlerle vatandaşlarımızın talep ve beklentilerine içtenlikle kulak veriyoruz. Seçim vaatlerimizi ve projelerimizi anlatıyoruz. Halkımız bizleri kucaklıyor, Aksaray hayalimize destek veriyor. Aksaray’ımız için daha iyi bir gelecek istedikleri için, sorunların çözümü için bizleri bağırlarına basıyor. Bu teveccüh bizleri oldukça etkiliyor ve biran önce hizmetlerimizi hayata geçirmek istiyoruz. 31 Mart’ta Aksaray halkını 3 hilalin gölgesinde buluşturacağız, MHP belediyeciliğini başlatacağız” dedi. (Haber Bülteni)

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner


ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL


flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası