banner
Siyaset

Çıtak; ‘Kent konseyi ve gençlik konseyi kuracağız’

‘TECRÜBELERİNDEN İSTİFADE ETTİĞİMİZ BÜYÜKLERİMİZ VE GELECEĞİ BİRLİKTE YÖNETECEĞİMİZ GENÇLERİMİZLE, KONSEY ÇATISI ALTINDA BİR ARAYA GELECEĞİZ VE NELER YAPILABİLECEĞİ İSTİŞARE EDECEĞİZ’ Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Aksaray Belediye Başkan Adayı İrfan Çıtak,..

Çıtak; ‘Kent konseyi ve gençlik konseyi kuracağız’
banner

‘TECRÜBELERİNDEN İSTİFADE ETTİĞİMİZ BÜYÜKLERİMİZ VE GELECEĞİ BİRLİKTE YÖNETECEĞİMİZ GENÇLERİMİZLE, KONSEY ÇATISI ALTINDA BİR ARAYA GELECEĞİZ VE NELER YAPILABİLECEĞİ İSTİŞARE EDECEĞİZ’

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Aksaray Belediye Başkan Adayı İrfan Çıtak, seçim çalışmalarını yoğun tempo sürdürüyor. Çıtak, ‘Caddecadde, sokak sokak esnafımızın yanındayız’ ifadeleriyle kent merkezinde faaliyet gösteren esnafları ziyaret etti.

‘İHTİYAÇLARA UYGUN ÇÖZÜMLER ÜRETECEĞİZ’

Aksaray’ın her bir köşesine dokunarak, her cadde ve sokakta esnafların yanındaolacaklarını belirten Çıtak; “Herkesin ihtiyaçlarına uygun çözümler üreteceğiz.Esnafımızın sorunlarına yönelik istişare odaklı projeler geliştireceğiz. Kentsel dönüşüm, trafik düzenlemeleri ve çevre düzenlemeleri gibi konularda çalışmalar yaparak Aksaray’ı daha yaşanabilir bir şehir haline getireceğiz. Şehirdeki dezavantajlı gruplar için sosyal yardım projeleri geliştirmeyi, şehirdeki kültürel etkinlikleri artırmayı birlikte fikir üreterek yapacağız” dedi.

‘GÖRÜŞ, ÖNERİ VE ELEŞTİRİLERE AÇIK OLACAĞIZ’

Bu kapsamda hayata geçirecekleri Kent Konseyi ve Gençlik Konseyi projeleriyle ilgili de bilgiler veren Çıtak; “Fikir birliği ve istişare kültürüyle şehrimizi geliştireceğiz. Kent Konseyi ve Gençlik Konseyi şeklinde iki boyutlu bir yapı oluşturacağız. Tecrübelerinden istifade ettiğimiz büyüklerimiz ve geleceği birlikte yöneteceğimiz gençlerimizle, konsey çatısı altında bir araya geleceğiz ve neler yapılabileceği istişare edeceğiz. Görüş, öneri ve eleştirilere açık bu konseyler sürdürülebilir buluşmalarla genişletilecek. Fikir birliğine kıymet veren bir yönetim İrfan’la olur” diye konuştu.

‘3 HİLALİN GÖLGESİNDE BİRLEŞECEĞİZ’

Aksaray’da değişim için sayılı günler kaldığını, Aksaray halkının 31 Mart’ta yeni bir başlangıç için 3 hilalin gölgesinde birleşeceğini vurgulayan Çıtak, “Esnafımızla, vatandaşımızla, yaşlımızla, gencimizle adeta kucaklaşıyoruz. Aksaray halkı artık değişim istiyor. Değişimin adresinin MHP olduğunu gittiğimiz her yerde hissediyoruz. Vatandaşlarımızın bu beklentilerine yapacağımız hizmetlerle en güzel karşılığı vereceğiz. Aksaray’ın tüm potansiyellerini el ele vererek ortaya koyacağız” dedi. (Haber Bülteni)

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner


ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL


flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası